Prijava

И КРЕНУЛА ЈЕ МЈЕСЕЧИНА НА ПИНКУ!!!!!!!!!!!

Aj pa tako....da se ne ljubimo.

СРЕЋНА НОВА СРБИЈОООО!

Ала рока напољу бемти сунце, кад нас Амери нису сјебали деведесдевете, сами ћемо аупичкуматерину!

Е да, срећна свима нова година и тако то, дазте живи и здрави!

ФАЛА СРБИНЕЕЕЕЕ! СРБИЈААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААа

Srecna nova, ljudovi!

Srecan NG narode! Ja ne znam sta je sa ovim svetom, svake godine se vesele, urlicu i pucaju kao da ce se sutra sve promeniti, a ono, samo kolotecina.
Inace, na Zvezdari je 1999. godina, april, na pr.

ЦКАВУ СРБИНЕ МАЛО ДА СЕ НАШАЛИМО ЗА НОВУ! ИДЕМО СРБИЈОООООО! МОДОВИ ВАМА НАРОЧИТО СРЕТНА ЈЕР СМО МИ СВИ СРБИ А ВИ ВЕЛИКИ СРБИ И ВОЖД САЈТА КАИЗЕН СРБЕНДАААА!

ЈЕБО БИ ОВУ СНЕКИ ДА МИ НИЈЕ ПРИЈА! НЕ БИ СТИГО ДИЗВАДИМ КУРЧИНУ ДОК СВРШИМ. ПИЧКУ БИ ЈОЈ НАПУНИЈОООО, КАКЕ НОГЕ ИМА ПО БУТКАМА ДА ЈОЈ СЈЕМЕ (МОЈЕ СРБСКО) ЦУРИ!

Pa ajde rodjace, spičnem ti ga i ja tebi, ziveli!

Вала нек нам је са срећом!

ФАЦО СРБИНЕ НАЈВЕЋИ ОШ ОДАБРАТ ОНУ ДЕФКУ ШТО САМ ТЕ ПИТА' НА ПРОШЛУ СТРАНУ?

Imam veliku želju da vam poželim nešto lepo u novoj godini, ali sam potpuno bez reči. Zamislite da sam napisao nešto vickasto, duhovito, puno iskričavog humora i dobrog raspoloženja. Ja nešto ne mogu...

Важи Брус и ти замисли да сам ти одговорио подједнако квалитетно.

Ja sam na dočeku al sam ipak na vuki, tako da treba da mi odaberete defki. :)

Srecna nova ljudi, da se jos dugo druzimo, da nam modovi odabiru defke vise, a manje banjavaju i sve najbolje :)

JIPIKA JEA! SREĆNO LJUDI!

Samo malo tiše slavite, deca mi spavaju :)

Nato, ti si naša snajka, srećna nova! Vi ostali ste žohari koji nemaju veze sa Kg-om