Vicevi-novi (nema ih na internetu & novinama)

  1. Pita tip ribu:
    -je l mogu da ti svršim u usta?
    ona odgovara:
    -nemoj, povratiću!
    -dobro onda, po VRATIĆU

  2. kaze 'vako:

    dosao muz pijan kuci u pola 4. Zena ga ceka nestrpljivo i pita ga: gde si bio?
    Muz onako pripit, ljutito odgovara: sa drugarima sam bio, sta hoces...bio sam sa drugarima, popili smo malo i eto...sta dramis tu??!!!

    sutra opet muz izadje do grada i opet se vrati u zoru pijan. Pita ga zena gde je bio a on odgovara: aman, sta hoces, zenska glavo, bio sam sa drugarima, popili smo malo vise, nisam bre bio sa zenama nego sa drugarima...shvati....!!!

    treca noc, muz se opet vraca preed zoru, zena skapirala gde je bio i nista ga ne pita dok muz nije skinuo gace da se istusira....kad ono iz dupeta mu viri kondom....zena u cudu i pita muza: jeli...jel si veceras bio sa drugarima???

    a pijani muz odgovara: nemam ja drugare, a-a ... nemam....!!!!!

  3. Cula Fata da se odrzava seminar i sprema se ona da ide...
    I svi se iscudjavaju. Na kraju je pitaju "Pa je li Fato znas li ti uopste sta je seminar"
    " Nema veze ja sam picku oprala! ", kaze njima Fata !

    :D

  4. ххахахаххахаахахахаххахахаха не контам али је пресмешно

  5. Па је л' то нов виц кога нема на интернету, Јомаксе?

  6. Muski polni organ je pravi gospodin.
    -Uvek se digne da dama moze sesti

  7. i to je do jaja nov vic.

  8. Када жена узме ствар у своје руке, то више и није тако мала ствар.

  9. znate onoga vuka iz ezopove basne što siluje ovce? e onaj dječak je isto bio zoofil, ali vuk se zamaskirao u ovcu, i greškom je jebao vuka hehe

  10. А вук је био људофил, претпостављам.

  11. pa to je manje bitno, suština je da je vukov plan bio infantilan.

  12. Selo. Treba da se prenese sijeno od tacke A do tacke B al ne mogu da se dogovore kako, ustaje zena od muza i kaze "Evo kako cete, ti magare, ti magare, ti magare...." prekida je jedan i veli "A Mujaza, bogoti kako ni to rece da smo magarad?"

    Ako nije dobar znam ja jos viceva o zivotinjama.

  13. Dobar je. Ajd još jedan?

  14. Selo. Treba da se prenese sijeno od tacke A do tacke B al ne mogu da se dogovore kako, ustaje zena od muza i kaze "Evo kako cete, ti magare, ti magare, ti magare...." prekida je jedan i veli "A Mujaza, bogoti kako ni to rece da smo magarad?"

    onda dodje baba i zaboravi da iskljuci krov

  15. Сједе две урбане мухе на кеју и једна рида, плаче због љубавних проблема. Уто долази Павле Вујисић лижући сладолед, онако шеретски како само он умије и пошто он воли да су сви срећни, упита муху што плаче, а мухе се окренуше према њему и викнуше: "Пуши курац!".

  16. ХАХАХАХАХААХАХ

  17. Vozio lik kolima sa spustenim prozorima i pojacom muzikom ,zaustavlja ga pandur poliglota:

    - Smanji malo radio nisi na vasaru. Inace, dobra pesma. Sta je to?
    - Dobro gosn pandur...Inace, Have a cigar.
    - Hvala, ne smem dok sam na duznosti.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.