Prijava

приметио сам да нема овакве теме на форуму па ето... ваљда овде има људи који не испуњавају по цео дан тикете већ уместо тога вредно троше паре и живце на рулету.

дакле, да разменимо искуства и незанимљиве приче, као и савете које сигурно неће помоћи ником... да ли коцакте, зашто, како, колико? да ли мислите да је намештено? да ли имате неке тактике, да ли сте покушавали неке системе, итд? знате већ...

може и о слотовима, покерима и тако тим срањима...

среле

Ne kockam, radim sa kockarima, bešte ljudi od toga, tu leba nema!

Волим рулет, одиграм 1000 максимално 2000 никад више једном у месец дана можда. И покер пеглам на фејсу. Ово остало ми и није занимљиво.

да кренем... умем да се охладим па да не идем пар месеци, али умем и да вежем пар недеља, оно сваки дан.

кад играм, углавном рокам малу или орфу, тј. орфу обично везујем са још пар бројева јер није ни за курац. јбг, и ако промаши две три руке, уме да остави у животу. од велике нема курца и њу никад не пичим целу (а ко пичи?). али највише волим кад крене око ње, онда цепам најцрње око нуле, дакле 3, 26, 32 ми обично горе, док ова срања около мало слабије...

дакле, обично пратим па докле иде. ето, за почетак.

Ne kockam, radim sa kockarima, bešte ljudi od toga, tu leba nema!

па ајде, упути мало људи, зашто не и тако то...

сретен

Nema šta da se upućuje, ti aparati su izmišljeni da uzimaju lovu, a ne da dele. Ne možeš igrati protiv baždarenog kompjutera, koji je namešten npr. da ima zaradu 20 posto od uloga, dakle uvek je na dobitku.
Ako imaš sreće da dobiješ fine pare, i da te pare ne vratiš u rulet isti dan, svaka ti čast, ti si retka zverka.
Ograničenjem maksimalnog uloga (tj. para koje smeš potrošiti) i zadovoljavanjem bilo kakvim dobitkom možda možeš i biti na nuli. Halavljenjem nikad, potvrđeno.

Jedno vreme sam spavao na ruletu i ovo sto ti rece bili. Mrzi me da pisem sve dozivljaje, duga prica ali nema od toga leba. Jedino ako mozes da se maksimalno kontrolises, ja npr sam isao i svaki dan od 500-1000 dinara pravio po dve ili ako izgubim i izadjem i onda posle deset dana se sjebem i ne iskontrolisem i puknem 15000. A u devedeset posto slucajeva mozes da ga popnes za petsto dinara ali niko se time ne zadovoljava i onda kurcina. Znam i danas napamet redosled brojeva a jurim obicno par brojeva po nekoj mojoj logici i ne pogadjam lose( napisacu negde i defku o logici na ruletu) mada 35,12,0 su mi najcesce najjaci brojevi a uvek me jebavalo sto ne stitim brojeve pored a ko za inat cesto mi padaju. I nema sile da ga pobedis, ne postoji sistem a nije da nisam razbijao glavu i razradjivao ga, cak ida igras celu noc crno-crveno nije ti 50% sansa vec oko 47 zbog nule a i ovi elektronski su podeseni tako da samo odredjeni procenat vraca igracu tako da opet nista od toga.

Рулет је сјајан, итекако може да се заради од њега, ја сам десет година живео само од рулета. Онда су ми одузели лиценцу.

Imaš defku o logici igrača ruleta. :)
Jednom čovek ostavi 120 dinara na tabli, i ja odigram 5/8 i padne 36. Dobijem 360din, izvadim 110, i ceo dan vidim da posle 36 ide u 0. Ja odigram 2/2 oko 0, padne 26, i dobijem 1800din. Eto jedan doživljaj. :)

0 3 11 13 17 21 27 32
Elem. Na punom stolu udaraš kontru ostalim igračima ali sa najmanjim ulaganjima da budeš i dobitak je zagarantovan. Rulet kad daje on plaća najmanje uloge. Prosto. Da se ogradim 90% je tako.

били, да ја тебе питам кад већ радиш тамо. не мораш да пишеш име коцкарнице или клаџе, већ само одприлике колико дневно ту пукне људи и колико је негде пазар?

mada 35,12,0 su mi najcesce najjaci brojevi a uvek me jebavalo sto ne stitim brojeve pored a ko za inat cesto mi padaju.

па јбг, играш 0, 35, 12, а не покријеш 3 и 26 ? :Д ал' курац, то што кажеш да пада поред је срање, он увек намерно јебе да навуче... као нпр кад дигнеш паре па гледаш да ли да наставиш. и онда изађеш па после тога улети тачно најјачи број који си имао... мислим, намештаљка.

ово за контролу је тачно. ето, ја често имам у глави колико ћу да уђем и максимално да пукнем, колико ћу минимално да дигнем и то. и онда кад дођем до те цифре, наставим даље... другачије је то тамо, опије тај рулет.

ја сам нпр пре 6-7 година, почео да играм и негде сам пола године сигурно изгубио ту... а скидао сам се још негде годину и по... па сам престао и паузирао 3-4 године и онда наставио прошле године око октобра. и кад сам опет кренуо, почео сам по старом и пре две-три недеље се мало опаметио. сад, у последње време пичим на ситно и купим чим ме баци 3-4 пута више од улога. и углавном не улазим више. добро је ово написао били за враћање, ја сам пре знао да покупим добру лову и онда се у току дана вратим и пукнем све. то је чиста глупост...

I nema sile da ga pobedis, ne postoji sistem a nije da nisam razbijao glavu i razradjivao ga, cak ida igras celu noc crno-crveno nije ti 50% sansa vec oko 47 zbog nule a i ovi elektronski su podeseni tako da samo odredjeni procenat vraca igracu tako da opet nista od toga.

ја сам то боје покушавао само кад сам почињао... треба ту много живаца и стрпљења... а и тешко је покупити већу лову.

сретен

0 3 11 13 17 21 27 32
Elem. Na punom stolu udaraš kontru ostalim igračima ali sa najmanjim ulaganjima da budeš i dobitak je zagarantovan. Rulet kad daje on plaća najmanje uloge. Prosto. Da se ogradim 90% je tako.

није ти лоше ово шарање по свим серијама. има онај трип као да вуче у другу серију, али и ја волим некад да га испратим по 2-3 броја у малој и орфи и 5-6 око нуле.

иначе, зависи од рулета до рулета како баца... нпр. ја кад сам пре почињао, били су они старији рулети (ископаћу слику касније) и ја данас знам само још два таква да раде (мислим, бар тамо где ја идем). више волим да пичим на њима јер ми се чини да су намештени да више дају тј да мање узимају. а они што се трпају у макс бет и кентаки су најцрњи, сад зависи од локације, мада углавном форсирају исте.

е на тим новим, ту треба рокати супротно од свих, посебно од оних што му сипају највише. а на овим старима сам знао да пичим за сићу, а он да даје около ликовима што имају по пар хиљада у руци. јебеш га.

сретен

Nisam nikad igrao rulet sa krupijeom ili onaj elektronski, ali sam u poslednje vreme počeo da se zezam u ovim online kazinima.

E sad... htedoh da pitam nekog ko ima iskustva sa tim jednu stvar. Do sad sam uvek igrao u onom Practice mod-u za vežbanje pokušavajući da napravim neku strategiju. To ne ide uopšte loše, naravno ako nisam alav, pa htedoh da priupitam da li je taj Practice mod bar približno sličan kao igranje For Real Money? Da li taktika primenjena u Practice-u može da deluje u igri za prave pare ili se ta dva moda značajno razlikuju?

Jeste jebeno, dosuse postoji jedan sistem koji je dobar i moze preko neta da se igra ako te ne provale a uglavnom provale. I ja sam poceo pre pet sest godina pa igrao dve tri godine i cak sam jedno vreme bio u plusu pa prestao bzv kad sam upisao faks pa opet poceo iz zajebancije e tad sam se bas bio navukao i kad sam video gde moE da me odvede jednostavno sam smanjio i prestao totalno a skoro sam isao dva tri puta iz zezanja i uzeo dve hiljade ali nisam vise zavistan. Jednom dodjem na rulet i prva dva udarca dve nule i uzmem 7500 sa petsto dinara i ozadjem i odem do kola, sednem u kola i vratim se tamo i hteo samo petsto da uplatim i kurac, izgubim tih 7500 plus jos sest mojih. A zato ke teksas holdem majka, mnogo vise je do znanja nego do srece tako da sam tu pozitivan, jednom u bugarskoj uzeh 100evra na nekom turniru a tad sam bio relativno nov i neiskusan igrac i na netu sam uzimao preko nekih turnira par puta po 30-50 evra a turnir je od 3dolara i bude po preko hiljadu igraca ali i tu treba mnogo strpljenja a i srece ponekad. A inace mnogo dobro igram kad je turniraka partija a kes partije sam slabo i igrao.

Evo ga taj sistem, znam jednog sto uplatio sto evra plus ti kazino daje sto od njih i cepao preko neta i uzeo jos dvesta al kad hteo ponovo sjebalo ga, bacilo mu mnogo puta istu boju. cini mi se da ides ako ulozis evro i padne boja koju si igrao opet ulazes evro a ako promasis onda 2 pa ako opet 4 ali ne smes da budes alav i da te provale. A to da je verovatnoca mala da padne uvek ista boja nije tacno jer kuglica nema memoriju tako da po verovatnoci ona moze da baca celo vece jedan te isti broj ili da ga uopste ne baci.

Zato odigraš 5 ruku, ubaciš kladjenje, ne samo na crno i crveno, nego i na sve druge opklade koje su 2:1 (par nepar, male velike), uzmeš 2-3 evra i izadješ... tako 5 puta dnevno po par minuta i eto ti 400-500 evra mesečno.

били, да ја тебе питам кад већ радиш тамо. не мораш да пишеш име коцкарнице или клаџе, већ само одприлике колико дневно ту пукне људи и колико је негде пазар?

Sve zavisi, kod mene u manjem lokalu je dnevni depozit 80.000 i na mesečnom nivou je zarada u proseku oko 8000 evra, a ima sedam aparata i rulet sa pet tabli. Kad se reguliše porez, kirija, plate i režije, ostane mu 45000-5000 evra mesečno, čisto.

JEBOTE, SRETEN IGRA RULET1111111111111111111111111111111111

PA JA SAM MISLIO DA ON IC NIJE COVEK, NEGO ROBOKAP!!!

prosto je, uvek izadji kad si u plusu.

ali kurac, koliko nas moze da izadje kad je u plusu?

Može neko i izaći, ali da se ne vrati uveče ili ujutro, niko.