Prijava

Samo koristim vec pomenuti Fibonaci sistem, ali na trecine vertikalne ili horizontalne, svejedno. Trazi dosta sedenja ali moze da se uzme 250 do 500 dinara opusteno, samo ako nisi alav.
U sustini treba bezati od ovoga-NEMA TU LEBA.

A kako je moguce da se rulet namesti kada se loptica mnogo brzo krece i udara nasumicno na one izbocine?
A jel ovo Sreten potpisivanje posledica autizma ili preterane upotrebe opijata?

Значи, фала Богу да отвори неко ову тему, јер сам окорели коцош. Пре се пуцало мноого више, сада одем са максимално 5 глава и играм се.

Највише волим да играм малу, али проширено.

И за дивно чудо, даје маму му јебем. Али, ево вам један пример како играти и отприлике, 60% ћеш направити лову. 40% је да ће отићи горе десно. Даклем:

Играм целу леву страну (Од 12, тачније), до 17, са ДОЊЕ стране. Наравно, мала ми је најјача, конкретно, 5,8,11 и наравно 24. Од орфа, најјачи 14 и 1, а са горње стране 29 и 18 (надам се да знате где стоји који број). Постепено увек играм, почетна рула ми је не више од 300 динара, и полако повећавам. До 4. руке, ако плаћа, онда дуплирам, триплирам, зависи које бројеве је бацао. Али, увек ми је мала најјача. Увек ми је јако све до 27, од кога ми је и 6 чак јача. Деси се да забоде и по целу таблу доле и лево, а деси се да забоде од 32-25 5-6 бројева и поједе ме. Углавном, кад се силим, када одиграм руку 3,4 сома, нема курца да ме испоштује, до 3 сома, поштује лепо.

Ево вам како би изгледала почетна рула са 2 сома ђенга http://i49.tinypic.com/flefm0.jpg
мало је лошији квалитет сличке

A kako je moguce da se rulet namesti kada se loptica mnogo brzo krece i udara nasumicno na one izbocine?

neke kolege s posla su presli u drugu firmu i pravili citavu automatiku i program za rulet, uglavnom zahtev musterije je bio "ne treba da se podesava procenat koji daje jer je rulet sam po sebi igra koja vise uzme nego sto da" mada moze se namestiti, kompjuter je to buraz

Sto ti je kompjuter cudo. To mu trazi teoriju udara i jos mnoge peripetije. Ili mozda menjanje broja obrtanja tocka.. Da znam ne bi pitao.

наравно да може да се намести, да ли га вуку магнети, да ли ласери, или је до куглице, јебем ли га. не знам, ја сам видео толико нереалних ствари на рулету тако да ми није немогуће да поверујем да је намештен. у ствари, сигурно је стављен на неки проценат, а сад питање је колики је...

Lеxa, занимљиво ти је ово...

сретен

Lеxa, занимљиво ти је ово...

Јесте, само треба имати стрпљења

komp moze da kontrolise brzinu izbacivanja kuglice, kao i da na osnovu te brzine usporava ili ubrzava tocak s brojevima i na osnovu proracuna moze odrediti broj na koji pada uz minimalnu gresku. Ne verujem da ima magnete, em bi bila komplikovanije napraviti masinu em bi bili nepotrebni jer isti posao moze odraditi program koji unapred racuna brzine.

http://www.slotgameindustries.com/slike/rulet.jpg
E ipak je ovakav sličan ovde gde ja ponekad igram, u Imperialu.

Davno sam igrao, i to samo malu seriju, 36, 13, 27. Bilo je dobitaka, dosta puta sam i gubio. Prvi put kad sam igrao me ukenjalo samo tako, nisam znao raspored brojeva, igrao sam 0,17, i 23. Pogadjao sam u broj.

Nisam nikad igrao jer ne znam i niko mi nije imao pokazati. A sad neću iz principa jer mi draže pratiti tiket na teletekstu. Kad zatreperi iz dvojke u keca u '90.

pa da, najbolje je kad ne znaš gde su brojevi, lupetaš... I dobijaš

dokle_vise, ova tvoja igra mi je uzela više para na struju nego rulet svim ovima zajedno.

Nisam mlatio odavno, ovde imam samo onaj sa 2 nule, jako je retardiran.

Inače sam imao taktiku da nikad ne izgubim više nego što imam, lolo. Ali zato kad ubodem 29, Drkela ugrađuje plin. Živa istina!

javio

prosto je, uvek izadji kad si u plusu.

+1
Elem, amateri!

Jebote kad se sjetim k'o klinac jos i u osnovnoj dobijes par maraka za uzinu, a odem ko kreten za slot ili sl...al' neka bar mi se smucilo, pa cim sam poceo malo razmisljati poceo da prezirem jebenu kocku i sve njene grane...jedino kladza 2-3 puta mjesecno i to je to...jebem ti slot da ti jebem slot

лош тенор
dokle_vise, ova tvoja igra mi je uzela više para na struju nego rulet svim ovima zajedno.

hahahha, dal je moguce? :D

Ja sam na slotu ostavio solidnog golfa dvicu.

A znam ljude koji su stanove kockali na tim istim slotovima.

Jebena je to rabota.

Danas čovek dođe sa 50 soma, u prvom spinu napuni krunu oko petice i na 1500din dobije 36000 soma, i posle toga ni ševalu nije pogodio, bukvalno sve mi je vratio i njegove pare ostavio.

man te se deco ruleta...

Lik na 200din izvadi 500din i kaže "super, taman za pljuge i kurvu", i ode. :)