Prijava

Druze pitas na saljivom sajtu vukajlija.com sta si ocekivao nego komentare ljudi sa sajta, a ima nas fazon 8

Prava kocka je realno za višu klasu, ne za sirotinju, elektronski rulet i slična sranja jesu.
Jbg, ne ideš na rulet s namerom da dobiješ, ideš da se kockaš, jbg:

https://youtu.be/vcf7DnHi54g

Pa taj fazon. Ko ide da se kocka da zaradi ima problem vec

Pa šta znam, eto probaj da juriš kolone ako si hteo neki sistem.. triplaš uplatu svaki put kad promašiš.. i igraš vodoravne ofc.. to ti je ok preko kad igraš pa je u evrima ali kod nas imaju limite uglavnom na 500-1000 kredita.. ali svaki put kad sam uzimao pare bilo je na broj u glavu tako da to ti je sve badava što kaže Gambi, ako ideš sa namerom da zaradiš najebo si, ako ideš da igraš ok je

Lol voleo bih da probam u Madjarskoj, za dve glave 65000 kredita loool

Haha kako ide onaj sistem, igras na jedan broj i poduplavas ulog svaki put kad padnes, dok god ne udje, onda kreces iz pocetka. Sistem koji vazi jedino ako imas beskonacno mnogo para

I beskonacno nisku inteligenciju haha

Ima i sistem gde igras samo jednu istu boju i dupliras jer kad tad tad vraca pare kao, hahah znam lika koji je pukao 30 soma na taj sistem

Ma to je za boju, to je sranje i nemoguć poduhvat. Pričam za kolone, igraš dve od tri sa ulogom 100 din i pukneš, igraš iste kolone za 300 pukneš, igraš za 900 e ako i 3 put pukneš prdno si u čabar, fora je da triplanjem imaš dobitak kojim pokrivaš ulog i preko jedan pojedinačni startni
ulog 200- dobitak 300
ulog 600- dobitak 900
ulog 1800- dobitak 2700
Naravno probao sam, igram tako pola sata i na kraju mi pukne film i skucam sve u glavu ofc

7 2/2 5 2/2 i 4 2/2 to je neki standard ili ako vezuje zero zatežeš u njega ma ima pun kurac tu nema teorije dok ne sedneš

Ma dinara, pa samo sirotinja igra rulet da zaradi :)

Celu srednju i prve 2 godine faxa sam bukvalno ziveo na ruletu... I to je jebeno zlo koje apsolutno ne moze nista dobro da donese. Vidjao sam svakakve gluposti koje je bacao, vezivao po 5-6 puta isti broj, desavalo se da loptica cim izleti udari u staklo i odmah padne u broj(naravno onaj koji nema niko, ili onaj koji je najslabiji), desavalo se x puta da iz sprdnje utrljam celu tablu i preskocim 2 broja, naravno, u naredne 2 ruke padaju ta dva broja, igram samo jedan broj u glavu i on dodje, igrao simboliku tipa ostane mi 24 kredita ja sve u 24, dodje... desavalo mi se da od tipa 10 kredita napravim 5-6 k, da od 300-400e za 10 minuta nemam za cigare i slicno... Uglavnom, djavolja rabota sa tim... razradjivao sam sisteme, kombinacije, sanjao brojeve bukvalno sam poceo da ludim od ruleta i odjednom sam presekao kao da nikad nisam ni igrao...Od oktobra 2013 do danas odigrao sam tipa 3 puta i to nesto bzvz ako sedim gde ima rulet pa cujem brojeve koje padaju i onda pokusam u glavu jednu 2 ruke brojeve koje mislim da ce da dodju. Svaki rulet je prica za sebe i ima neogranicen broj mogucnosti za bacanje. Rulet gde sam najvise vremena provodio je imao 36 brzina okretanja tocka i isto toliko jacina za izbacivanje kuglice pa vi sad vidite koliko je to nacina da se izbaci kuglica. Logika da gadjas stative jakih igraca slabo pije vodu, jer uglavnom promasuje sve, a rizikujes i batine da dobijes..Najjace pogotke sam imao 800 u glavu nekoliko puta, uglavnom mi je najsladje bilo kad imam cisto 100 u glavu i to me je posebno radovalo. Par puta sam pucao pare za skolarinu, ali sam imao ludu srecu da sam uvek, ali bukvalno uvek, u narednih dan-dva, vadio pare i cupao se (hvala kome god da treba). Pricao mi je lik iz tog kazina, kad je radio u jednom drugom da je licno gledao coveka vise puta kome je posao bio da igra rulete po Srbiji, bukvalno je covek od toga ziveo i znao je jebeno svaki rulet od Nisa do Velike plane kako baca i sta baca. Isti lik mi je pricao da je u jednom kazinu gde je radio postojala soba u kojoj je sedeo gazda i on je iz te sobe odredjivao koji ce broj da padne... Tako da ima milijardu mogucnosti da te rula izjebe, a vrlo malo nacina da ti njega izjebes.
Ovaj rulet koji sam ja igrao je imao trip da iz 24 baca 6, iz 13 0 (13 je trinaesti broj od 0), 27(ista logika kad se broji levo od 0), 35-8-17 je bilo precesto bacanje, kad poveze ogledalo to su useres od para, ali je bas retko davao 32-23,21-12..26-9-0 je takodje bacao cesto...ali sam gledao bag kod njega, kad niko nije igrao da je bacio 34 crvene zaredom i 4 puta zaredom 0-8-5 u svi kombinacijama...

A svojevremeno je Aksen sjebao skolarinu za faks na ruletu, ne znam koji je sistem igrao doduse :)

Edit: ti si obrnuo igricu ipak u odnosu na njega haha

Svi su čuli za te priče, istina svi pune table, samo fali 34-31 iz orfe i bam u 34, ventilatori, magneti pizdarije, veže seriju 15 ruke po nekom šablonu da li boja, sektor trećina, ogledalo itd sad ti ga jebi gde pada sledeću. Uočavaju se neke neprirodne pravilnosti ali nadji ih, drugar koji je radio 10 god u kladzi pored ruleta, igrali smo po pola i njegovo je bilo da predlaže, uzimali smo neke pare ali itekako je umeo i da pogreši

Da zapišem jedno 300 bacanja za redom pa da dam Stevči da mi uoči pravilnosti sa sve rasporedom brojeva po sektorima, možda njegov ciganski mozak provali šemu. A možda je i Stevčo samo prevara, ko i sve

Stevco bi se uortacio sa kazinom da mu ide 20 posto tvog uloga direkt na ziro racun

Stevco je pravi covek za ovo

Znam lika koji nosi svesku sa sobom svaki put kad dodje na rulet, i zapisuje nesto, sta li pise bog sveti zna, tajna u svesci je cuvana vise nego gde se nalazi sveti gral... Kakve su to misterije, ne znam, ali nisu cista posla.. CIA, snajka, CIA