Prijava

Haha kockarska paranoja overheated, aaa ceo život me ovo prati/tačno sam znao aaa poludeću, apsolvirana tema odavno.. Stevču moramo nekako da dovučemo na ovu temu da ga pitamo kako mu deluje cela ta priča..

I kad probudim se, pomislim
Jutro sasvim novi dan, sve je ko što i treba
Onda grom iz vedra neba, nešto put mi opet prepreči
Vešto podiže me gore, blizu cilja
Samo treba da ga prodjem ali, naravno- provalija, i pad u blato
Al' ništa zato, nešto novo ću da smislim
I ponovo da ustanem
youtube.com/watch?v=YC6cluwMNiU

Batalio sam rulet i sad igram samo ponekad iz zabave, i to ako dodje popijem pojedem popušim i ćao

Boli njega kurac :)

Ja sam jednom igrao rulet kod druga na rođendanu kad smo bili baš mala deca možda desetak godina i manje, još tad nismo pili samo sokove voćne, imao igračku rulet, bila polja sa brojevima, žetoni sve ful baš sam kidao, sve žetone sam pokupio, morao samo da vratim kad sam odlazio, nije red da ih nosim kući a i koji će mi kurac.

шта ли је са сретеном

Pozdravio te

sreten

Upoznao sam coveka koji trvdi da je pobedio rulet , gostovao je kod Marica u emisiji, meni je rekao da se sve radi u broju 1, 3 , 9, i kako u krugu moze sve da se resi na osnovu statistike , tipa zapisujes brojeve koje padaju svaki dan i to godinama i da se tako moze zakljuciti koji ce sektor sigurno da padne

Vukajlija, rasadnik debila

Sve u svemu covek je mentol trazi 10 soma evra , sama pomisao da prodaješ pamet tajne ruleta znači da si lajsna

Aha nisam te dobro razumeo onda. Verujem da ima debila koji ce mu dati pare

Mislim ljudi jos uvek idu kod hodza jebenih da ih brane od zlih sila za 10-20 soma evra, kontam da je ovo mala beba za to

prošle godine sam zavijao pupak

Hahah prodaje čovek know-how za rulet

Haha jeste bio neki lola kod Marića

Џаба мала десетке на факсу

Кад код лоле долазиш на праксу

Gledao sam tog kumašina kod marića umro sam hahaha sediš sa sveskom na kvadratiće i plajvazom u kockarnici i tefteriš šta je izašlo i tako svako veče godinama i onda možda uzmeš neke pare i još čini mi se da je reko da mora na malo da se igra hahaha a to je naznaka samo a detalje će saznati onaj ko kupi knjigu njegovu. Gore nego onaj brat što je dolazio da otvara onu temu za kliktanje kao klikćeš negde nešto svaki dan par sati i uzmeš tries evra mesečno lol.

Једина легитимна хасл тема у историји овог саита је она на којој је Еди писао, за гудровину.