Prijava

Sevastokratore, pretpostavljam da ti drkaš na magični momenat (koji nikada neće doći) kada će majčica Rusija da ustane odjednom, očisti Albaniju, Kosovo, Bosnu i Hrvatsku i sve teritorije dodeliti nama, a od SAD napraviti poligon na nuklearno testiranje.
Od rusa možeš da dobiješ samo nepodmazanu kurčinu, kao i do sad, zato je bolje pričmariti se EU, oni bar daju nešto zauzvrat, a ne imaginarno "bratstvo".

Provalio si me, Bin Ladene. Jedva cekam da Sergej, ruska verzija Dzejms Bonda upadne u SAD i srusi citav sistem zlog kapitalizma kako bi se stvorili uslovi da sa Svetom Rusijom stvorimo savez i zavladamo pravednim svetom. Toliko o tome koliko citas moje postove.

zato je bolje pričmariti se EU, oni bar daju nešto zauzvrat, a ne imaginarno "bratstvo".

ako mislis da ce ti neko danas dati nesto za dz, varas se. Pa mozemo da se cepimo od anus rektuma pa sve do tankog creva.

Provalio si me, Bin Ladene. Jedva cekam da Sergej, ruska verzija Dzejms Bonda upadne u SAD i srusi citav sistem zlog kapitalizma kako bi se stvorili uslovi da sa Svetom Rusijom stvorimo savez i zavladamo pravednim svetom. Toliko o tome koliko citas moje postove.

Svestan sam toga.

ako mislis da ce ti neko danas dati nesto za dz, varas se. Pa mozemo da se cepimo od anus rektuma pa sve do tankog creva.

Naravno da niko neće da ti da ništa za džabe. Problem predstavlja činjenica da Rusi imaju viška samo kvadratnih kilometara površine, i nuklearnih raketa.

Kako ste nasilni! Evo, malo za relaksaciju, srBski brat, Vladimir Putin, peva u društvu zapadnih kapitalista.

http://www.youtube.com/watch?v=IV4IjHz2yIo

Koji ste vi ljudi... Nije Nemačka samo Angela Merkel i Hitler i Romel i Bizmark, Nemačka je i Hajne i Gete i Man i Kant. Kao što Rusija nije samo Staljin i Putin i Ivan Grozni, već je Rusija i Blok i Puškin i Dostojevski i Tarkovski. Ajd sad, idite gledajte američke filmove.

Смешно је то што Севастократор рече у уводном посту да не жели политичку расправи, па касније се ипак упусти у њу. Хаха.

Fazon - Ja ne želim da ulazim u raspravu, ali holokaust je urbani mit. Totalni haos!

Да бацам ђачке дипломе са такмичења из историје? :)

kakav uspeh matore e lololo al cenim

. Друго, што се официра тиче то је било у смислу војне титуле. Кад неко дође са другом титулом долази сам, ма како да је познат. Ниси чуо за друге титуле? :)

može oficir i sam da dodje bez vojske lolo, recimo spartanci nikad nisu slali vojsku, pošalju jednog čoeka koji dobije rat hehehe ne znam šta pokušavaš da kažeš da se podrazumeva da ako dodje oficir dolazi i vojska....

a što se grofa tiče, kakav crni grof. Interesi su im bili u Bugarskoj i jebe im se za nas. Kao što su im danas interesi u Turskoj, Egej je čudo matori, razmisli malo.

kapiram da ga bacaš na genarala Orurka, al nije on tu bio da brani Srbiju braćan....već ruske interese, što je Bukurešt pokazao...al ono, ko sam ja da pričam o istoriji sa dobitnikom djačkih diploma lololo

već je Rusija i Blok i Puškin i Dostojevski i Tarkovski.

zaboravio si Majakovskog, Kandinskog, Turgenjeva i gomilicu drugih

Imam ja jednu rusku ubodnu testeru i nije losa... I Vlada Njiva je MNOGO dobar terenac, ko tvrdi suprotno nema pojma, ja vozim LandRovera pa opet to kazem. IZ i TOZ su za te pare vrhunske puske. Tu se spisak pozitivnih stvari vezanih za Rusiju ZA MENE zavrsava.

zaboravio si Majakovskog, Kandinskog, Turgenjeva i gomilicu drugih

Nisam, nego zamorno nabrajati. Kao i za Amere, i Švabe, i Engleze itd.

Tu se spisak pozitivnih stvari vezanih za Rusiju ZA MENE zavrsava.

A ti nisi onako načitan čovek, od onih što znaju mnogo stvari?

u onaj bajkal je mnogo dobra puška kad smo već kod toga moj burazer i ja s tim režemo drva....

@Valdemar

Karikiram i dajem crno-belu sliku, americka skola jebiga...;) Salim se, bas sve ono sto znam i doprinosi tome da nisam ljubitelj Rusije. Mada volim Belorusiju.

Pocetak prve recenice prvog posta

Волео бих да се не говори само о политици и историји

ljolj

Ja volim Jesenjina, i onu transsibirsku zeljeznicu sto je neko na Vuki pomenuo, i sad imam zelju da odradim to putesestvije, ali necu skoro, po svoj prilici.

I citao sam sad u zabavniku da Ivan Grozni nije tako grozan bio, nego sasvim ok momak :D

I citao sam sad u zabavniku da Ivan Grozni nije tako grozan bio, nego sasvim ok momak :D

sem što je kokno svog sina lololo al ono, nije jedini i Petar je, to je valjda tradicija, da bi postao veliki ruski car, kokneš sina prvorodjenog :D Al nadimak Grozni više znači kao strašan, onaj koji izaziva strahopoštovanje, kod protivnika taj neki fazon...

a i sagradio je ono čudo od hrama tako da mu je sve oprošteno

O tome su i pisali, da nije on ustvari kokno svog sina, vec da mu je sin otrovan. Neki poznati slikar iz 17. vijeka je uradio sliku gdje prikazuje Ivan drzi ubijeng sina u krilu, ali onda su ga napali neki jer nije vjerno prikazao sta se zaista desilo.

ne znam sad da budem iskren ne sećam se tačno, al kolko ja znam on je kriv za smrt svog sina, sad jbg. nije baš da učim iz moderne literature, a nije ni da me sećanje baš služi lololo

Ma ni ja ne znam, literatura za ovo mi je politikin zabavnik, nego skoro citao, pa mi zanimljivo bilo...

Кенаме, под један не тролује се тако, под два ''лоло'' је изашло из моде, има већ једно пола године :)