Prijava

A što ako su ovi jaki ko SAD ne spriječe njihove intervencije po svijetu? Ne mogu. Mogu intervenisati samo u svom pograničnom području (Gruzija). Gdje su bili ruski i kineksi brodovi da blokiraju prilaz Libiji NATO mornarici?

Ja ne tvrdim da SAD može gdje hoće, već da posjeduje tehnička sredstva da to ostvari. I gdje ima potrebu, interveniše. To znamo. Oni to rade. Osjetili smo i sami.

Ja nisam spominjo ni harpove, ni egzoskelet, ni ništa. Ali spominjem ono za šta se zana da imaju. Ameri su razvili lovac pete generacije koji je prvi let imao prije 15 godina. I on je sad u aktivnoj službi. Ruski je tek u prototipskoj fazi. Kinezi imaju tek dva prototipa koji poletjeli prošle godine. Arazvoj je upitan jer nemaju motore za njih, a pitanje je da li im Rusi žele prodati iste (nisu ima htjeli prodati tu 22 bombardere, npr.)

A to su samo bezvezna naklapanja, jer rata biti neće.

Ja sam pacifista, pa se slazem samo sa bombardovanjem atlantske obale SAD-a.

Газимудо је или трол или имбецил. Јако вешт трол, пошто због правописа тежим да нагињем мишљењу да је имбецил.

Gazimudu treba uručiti medalju za ozbiljno (usput i retardirano) shvatanje trol teme.

Газимудо је онлајн Илија Чворовић. Још само треба све да нас веже лисицама за фотељу и почне предавање.

Gdje su bili ruski i kineksi brodovi da blokiraju prilaz Libiji NATO mornarici?

A sta su tu ruski i kineski interesi?
Bole kurac ruse i kineze da se trose u surpostavljanju amerima u tamo nekoj Libiji. Al zato kad im je teritorija ugrozena, itekako su odmah tu.

To je to, NAS I RUSTA 300 MILIONA! BRAĆA RUSI I BRAĆA KINEZI NAJJAČI NA SVETU, E! ŽIVEO PUTIN!

Znači da Rusija i Kina nemaju globalne pretenzije?
http://static2.businessinsider.com/image/50290f926bb3f76b7d000000-1000-980/map-chinese-investments-in-africa.jpg

Dakle, ako iko ima pretenzije na Afriku, ima Kina. Al nema čim projektovati silu izvan svog dvorišta. I to je ono najvažnije.

A znaš čega biti neće?
Svjetskog rata.

Ili hoće. Reko Žirinovski da je ono Amerika testirala tajno oružje nad Rusijom, a nije meteor.

lemaja
kosa neće da mi se lepo ukovrdža.

Е, сад смо га најебали. Ако ускоро не уковрџаш косу, оде свет у три лепе. Кад ово Ахмадинеџад прочита, испалиће нуклераку на Америку (Каже да има ракету која може да до'вати Америку.). Лолололо

kizo

Ili hoće. Reko Žirinovski da je ono Amerika testirala tajno oružje nad Rusijom, a nije meteor.

Експодирао је и метеор изнад Кубе. Сад ће и Кубанци да окриве Америку да су извршили нуклеарни напад.

A BOLID ŠTO JE PAO U SRBIJU PRIJE KOJU GODINU, I TO JE AMERIKA BACILA!

ŽIRINOVSKI, UBI PUTINA ZA ZDRAVLJE SRBINOVO! BADNJAK SIJECI BOGA MOLI, NA ISTOKU JE I RUSIJA!

Posle mog posta i Kizinih postova i svetske istorije u poslednjih pola veka, vi i dalje mislite da Rusija i/ili Kina imaju muda i mogućnosti da se suprotstave Amerima? Heh.

Posle mog posta i Kizinih postova i svetske istorije u poslednjih pola veka, vi i dalje mislite da Rusija i/ili Kina imaju muda i mogućnosti da se suprotstave Amerima? Heh.

mislim da se svetska politika vodi na malo drugaciji nacin
mi smo ovde danas jer smo mislili da je situacija tako prosta i da samo muda i rat odlucuju o stanju u svetu
mislim da rusi i kinezi nemaju muda da se suprotstave amerima, ali i da im to nije ni cilj
takodje i ameri nemaju muda da se sami upuste u eventualni rat protiv rusije ili kine

Pa i ne pričamo o politici, pričamo o slučaju da izbije rat tipa USA vs. Rusija, bez nuklearki. Razguzili bi ih Ameri, ne lako, ali bi ih odrali.

А Руси и Кинези заједно против Амера?

E to je već previše. Ali 1v1 Ameri dobijaju svaku državu na svetu.

Ma dobijaju oni moj kurac 1na1. Mogu da dobiju SR Jugoslaviju, Republiku Srpsku, Holandske Antile, Madagaskar, Trinidad i Tobago i Sao Tome i Principe. Znači - kite od država, koje ni benzina čestito nemaju a ne lovce i modernu PVO.

Ne, nego nisu ludi da ratuju protiv jakih, a mogu, samo bi imali velike gubitke, koji im ne trebaju inače.

Svakom Kinezu da daju po viljušku i da pola njiove vojske krene na bilo koju zemlju - bilo bi zajebano. Vrlo zajebano.
Jer na srpskom dvoru mi sviljuškom BOC a Švaba rukama, usta ga jebem!

Jebem vas usta, koji kurac o ovome uopšte pričamo?

Konvencionalni rat između nuklearnih sila?