Prijava

Poštovane kolege i prijatelji, pošto sam u suštini moralan čovek koji drugima želi dobro, moja je obaveza da, za vaše dobro, odvratim što više vas od dolaska u Novi Sad na gedering. Kako biste se uverili u moju kompetentnost u vezi sa ovom inicijativom, naglasiću da sam na isto to okupljanje dolazio i ranije, ne jednom, i da sam imao tu nepriliku da iz elementarne ljubaznosi upoznam 90% ljudi koji će se i ove godine naći u oblomovu na svojevrsnoj proslavi. Razlozi za nedolazak su vrlo jasni, i oni su sledeći:

- Oblomov nije ni malo povoljan što se tiče cena, skučen je, osoblje je krajnje maliciozno a unutra (sklepana bašta) je hladno do jaja.
- Nećete jebati - žene koje dolaze na novosadska okupljanja - tradicionalno - su najobičnije ružnjikave i stiskonoge nolajferke koje dodju da iz samo njima znanih razloga piju dva jeftina pića i obaraju vašu erekciju, kako izgledom tako i ponašanjem.
- Muški svet je prozaičan, no on se ogleda u dibidus štreberčinama, pozerima, hipsterima i seljačinama koje posle trećeg piva glume ludilo. Pored sveg pričanja o vukajliji i njenim velikanima koje ćeš uzalud nastojati da izbegneš, jedina alternativa će ti biti teme o besparici i nezaposlenosti, tome ko šta studira i sličnim stvarima koje te veoma zanimaju, a na kraju će se sve završiti političkim prepucavanjima.

Dakle, ukoliko nameravaš da spucaš soma i po da bi gledao kako drugi bacaju pikado, muvaš frigidne tetke, piješ razblaženo pivo i vratiš se kući suva kurca - samo napred. Ako si pak razborit mlad momak, svestan činjenice da se na 20 drugih mesta možeš provesti mnogo bolje ili raditi nešto pametnije, pridruži mi se i bojkotuj ovu glupost.

Top lista nadrealista:

- Crno
- Skočimiš
- StefanKostić
- Meša
- dusan1001
- Denisx
- melkijades
- BlackArrow
- Rahmetli babo Atif
-Џими
- marcipan
-Деветар Цокулић
- Warner von Latinsche
- Black Hole
- paninaro
- Doppia_Leonessa
- L@ki
- MOTIKA
- KanameTosen
- celt
- СМарко
- Срета-Штета
- CapooN
- syngrafeas
- Skočimiš
- Towelie_
- Duče
- Billy Sharp
- Blake Griffin
- Towelie_

Hajde saborci, da vidim ko sve neće doći. Pravimo i spisak, kladim se da će na ovom našem biti mnogo pametniji i razumniji ljudi.

muvaš

piješ

Fine by me.

Ауууу, реко вам је да сте нолајферке...

Mrš u svoj pičkopaćenički tabor!

stiskonoge nolajferke

Auuuuu....

Auuu ko nam rek'oo

Pridružujem se!

Bo odabij, kvariš prosek ;)

Bojkotača.

Aj sad otvorimo temu "BOJKOT BOJKOTA OKUPLJANJA VUKAJLIJAŠA U NOVOM SADU".
Kontam da bi to bilo kul.

Ajte samnom na 'one man' okupljanje.

Ček a čija je bila genijalna ideja da idete u oblomov lolo
Ako se ne varam jel to ono kod televizije

One man, one jar?
Two girls, one cup?
Three Melkijadeses, one forum?

Evo i meša ga bojkotuje, rekao sam da će se ovde naći pametnih ljudi. Vas dvoje, slobodno - izlaz je na onu stranu.

Ja ovo bojkotujem, samo iz razloga što sam udaljen nekih 500 kilometara

Ja lično bih prije poša Melkijadesovo okupljanje, a nelično - ni na jedno.

Može, i zbog razdaljine i zbog ubedjenja. Nego da bačim spisak.

Ех, да је Хитлер остао жив...

Ех, да је Хитлер остао жив...

Ćuti jado, Bosna bi prva s'radala.