Napad na sajt

  1. ЗАТО ШТО СУ ОЗБИЉНИ! НЕМОЈ ДА СЕ ЗАЈЕБАВАШ КУРДЕ СА ЊИМА! И ЗАКЉУЧАЈ СЕ ДВАПУТ ВЕЧЕРАС!!!!2123

  2. Pa jes', na američki kad kažeš bude k'o nešto iz filma...

    'Odma zamislim Švarcenegera kako ulazi dok mu svetli oko(crveno) i kaže:
    @Vukajlija is down now we are serious!

  3. hahahha jadni mi :3

  4. Meni su ti aninimusi žešći transfer.
    Nekada davno, došao mladić sa slikom i pokazao je drugarima a ovi mu reklida je namač pojma i da neće posterisati. On revoltiran pusti bradu, mazne brod i par robova spali i siluje ceo arhipelag idobije kul nadimak.
    Danas, faca objavi tvit.
    Vazda mi je tu nelogičnosti.

  5. Sledeći će da sruše sajt www.zadecu.com

  6. pa vec je srusen halobeba, ili sta vec.
    bez zajebavanja.
    ovo su takvi retardi da mi je mucno da se sprdam na njihov racun.

  7. ŠOKANTNO: Anonimusi oborili meteor iznad Rusije!

  8. Neće ovo izaći na dobro. Trudim se da budem optimista ali mi ipak srce zebe. Ne dozvolimo da nas slome, stisnimo se jedni uz druge, drugovi i drugarice. Nego, ima li koja drugarica da se stisne uz ozbiljnog momka, situiranog, u voznom stanju i tako? Samo ozbiljne ponude na pvt. Cim stop, gej stop.

  9. АНОНИМУСИ ЈЕБЕМ ВАС УСТА, РЕПУЈТЕ НА ГЛАВАМА НА НЕКОМ ДРУГОМ МЈЕСТУ!
    ЕВО ВАМ ЛИНК ДА ГА ОБОРИТЕ (САИТ), www.jebemvasuustaloooda.rs!
    ХАХАХАХАХАХАХАХА

  10. Nego, ima li koja drugarica da se stisne uz ozbiljnog momka, situiranog, u voznom stanju i tako? Samo ozbiljne ponude na pvt. Cim stop, gej stop.

    http://www.youtube.com/watch?v=KbdRXwrNqkw

  11. STARI ZLATAR BURME KUJEEE!!!!
    anonimusi, govna jedna, ovakav sajt ste našli da rušite!

  12. Sledeći će da sruše sajt www.zadecu.com

    +

  13. бугари су хаковали, проверена информација

  14. Ovo vam je od onog lika sto je jos davno pretio da ce da obori sajt zbog nekog postera ili tako nesto. Niste ga shvatili ozbiljno, jbg.

  15. Ja mislim da su to uradili zbog slobode govora
    http://vukajlija.com/forum/teme/1442-mejlovi-koji-stizu-na-admin-vukajlija-com?strana=12#post_1444419
    upozoravali su mailom, samo niko nije slusao... :) lololol

  16. ДАБОГДА ИЗНЕНАДИЛИ ПИСТОРИЈУСА!

  17. Ау мамицу им јебем. А ја видим нешто неће да уђе на сајт! Анонимуси пичке, покажите се!

  18. Anonimusi brate, ako ste ovo odradili mom voljenom sajtu, ima da vas dislajkujem na Fejsu. Nek mi se javi neko od vas u pvt, nemojte javno, isprozivaće vas ovi ovdje.

    :drži prst na print skrinu:

  19. Sjajno, od toliko govana od sajtova njima smeta Vukajlija. Ite ubijte se.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.