Prijava

Sve zavisi sa čime ga murduje. Da ima pištolj, ne bi smetao gospodinu u obavljanju njegove djelatnosti. Da ima nož, gledao bih da imam neko produženo sredstvo odbrane ,kao na primer neka dobra letva. Da ga davi gajtanom ili ručno, pokušao bi da se odjednom rješim svih nakupljenih frustracija tj. vjerovatno bi i ovaj što je trebao biti ubijen dobio batina.

Bogtejebo, citam temu i malo malo, neko branio nekog mentalno retardiranog lika. Nisam ni znao da ih toliko ugnjetavaju, materemi odo sutra do grada traziti nekog ometenog da ga branim, pa da se i ja ovde pofalim...

a brate sto volim kad napravite elaborate koji nemaju smisla....

kaki kurac razmisljanje, pa dal ima pravu utoku, czjku neku ili dedinu tandzaru, dal ima noz od pola metra ili maminu turpiju za nokte, dal ima gajtan za ves ili visokonaponski kabal...

aj bre u kurac krasni...:))

ja se tesim sto se uklapam u sliku ovih sto su pomogli...

nit sam debeo, nit furam odela, nit setam kerove...zensko takodje nisam mada ih ima vise na snimku koje pomazu nego koje beze...

tako da, nasao sam se u grupaciji ovih sto bi pomogli, sportisti, srednjovecni obicni ljudi...

Zajebano je reagovat u ovim sranjima. Ja sam u februaru ove godine učestvovao u tuči 3 na 8 jer sam branio druga, koga su pijani likovi napali iz čista mira. Ja i još jedan ortak stali da ga odbranimo, i dobili smo po pički. Ja najmanje jer sam se makljao samo sa dva lika, drugi ortak sa 3 i onaj što su ga napali prvog sa 3. Ja ovom jednom raskrvario nos i usnu, al me ovaj drugi zabo onako pošteno. Drugi ortak je karatista od malih nogu, tako da je dobro prošao, dok je ovaj što su ga prvog dirali dobio najviše. Oborili su ga na zemlju i išutirali nogama, a pošto bila zima imali čizme neke, tako da su mu sjebali vuglu onako fino.
Inače ne volim tuče i ta sranja, nisam učestovao u nekom velikom broju. Al ne mogu da dopustim da gledam ortaka iz osnovne i gimnazije kako dobija batine, a ja stojim. Tako da bi' ovdje 100% odreagovao, plus se onaj davitelj namjestio tako fino za voleja.
EDIT: Par momaka je prišlo i razvadilo situaciju, jer se dešavalo ispred neke škole. Tako da postoje ljudi koji su spremni da pomognu. To što ovi izrodi na snimcima rade... Sramota je. Posebno onaj debeljko na kraju.

faker00, u suštini ste odmogli drugu. osmorica ljudi kada bije jednog, napravi se gužva oko njega i niko ga pošteno ne dohvati. ovako ste ih fino rasporedili.

Svi vi što ne bi intervenisali u mojim očima ste proračunate kukavice ili narodski rečeno pičke. Ja sam se fala silama naprimao batina al opet bih glavonju šutiro nogom u baburu dok ne pusti širu.

Jebiga, aj sad ti u tom trenutku razmišljaj... Ja sam odreagovo instinktivno. Mada tvoja priča nije baš najuvjerljivija, đe da bolje prođe ako ga zabadaju osmorica nego trojica :D

Uletio bih unutra, stisnuo dugme za najviši sprat i dao sebi oduška. Taman fino leži dole, radile bi pete u potiljak.
Kasnije nek se oni raskusuravaju.

Pa covek sam, uvek uskocim ako je neko u nevolji, jbg tako sam odgojen a takva mi i narav, a ipak su me prozivali pizdom kad sam namlatio 12ogodisnjeg ciganina jer mi je pokusao ukrasti novcanik, jes da sam ga posteno izlemao i mnogi su rekli da sam pizda, al' ja to ne mislim...

Ма кад их је више, ти само бјаажии, бјааажи! Није срамота ако је двоје, троје или четворо људи јаче од тебе. лололо

Uletio bih unutra, stisnuo dugme za najviši sprat i dao sebi oduška. Taman fino leži dole, radile bi pete u potiljak.
Kasnije nek se oni raskusuravaju.

Пређеш одма у ММА, скочко. Фул маунт па дери, док не одзвони крај зграде :Д

Ima me mnogo, a ovi su sitni - kao i uvek što sam radio tako bi i ovde: probao bi da ih nenasilno razdvojim, saznam povod davljenja, pa ako je davitelj u pravu ja bi otišao dalje, u suprotnom bi davitelj malo posedeo na licu dok ne stigne policija.

Mada, sve je relativno. Da se ova situacija odvija u, npr, SAD ne bi se mešao ič - što me zabole što se dva Amera ubivaju...

ja se nisam pobio od petog osnovne što će reći evo već 30 godina. zajebi tuču, neka i policija zaradi za leba.

sta ako je davitelj policajac u civilu

onda moraš da ga biješ da mu unapred vratiš ono što ćeš dobiti kad te privede :)

СМарко
Uletio bih unutra, stisnuo dugme za najviši sprat i dao sebi oduška. Taman fino leži dole, radile bi pete u potiljak.
Kasnije nek se oni raskusuravaju.
Пређеш одма у ММА, скочко. Фул маунт па дери, док не одзвони крај зграде :Д

Vidi ove dvojice što seru a obojica imaju po 190cm+ i 100kg+ mišićne mase. Pa i Riha bi puco na ful maunt sa tim predispozicijama. Šta kurac ful maunt, odmah bih leđa uzimao pa tuko po potiljku.

sta ako je davitelj policajac u civilu

Tim bolje. Zvao bih i ortake.

Moja građanska dužnost je da štitim Ustav a po Ustavu - život čovjeka je neprikosnoven.

Mislim da bih prošao na sudu :D

Sekunda bi mi trebala da procesiram to što vidim, sekunda da zveknem ovog što davi, a onda bi mi kroz glavu prošlo da je možda ovaj ipak imao pametan razlog da davi lika. Tada bi zadržao davljenika na zemlji dok mi ne bude jasno u šta sam se koji kurac upetljao i vrlo verovatno zažalio što sam se umešao.

Е'о, Рихо, видиш што вели скочко, јебеш ти висину и килажу при грађанској дужности, то је прда обична!
Мора се поштоват' закон прије свега, станеш пред њих двојицу, прочиташ им Устав, прочиташ им могуће казне, а онда улетиш клизећи са двије ноге обојици, јес' да би добио црвени, али би били мирни док не дође полиција, кладим се да би им било смијешно и да би те пуштили.
Ка' један што га је зауставио полицајац, вели прекорачење ово - оно, вели му овај
- Имаш ли ти ђецу?
- Имам.
- Ај без ђеце, немој ме кажњават'
и овај га пуштио јер му је било смијешно :)

Vidi ove dvojice što seru a obojica imaju po 190cm+ i 100kg+ mišićne mase. Pa i Riha bi puco na ful maunt sa tim predispozicijama.

I nijesmo mi odranjeni koncentratima nego pravom 'ranom, domaćom.