Prijava

PARTIZAN AKATRAZ 1389
Ovo je kod zr-a negde... znam lika koji je to napisao. Pomeraju mu dupe i dan danas olololl

Ја сам у Пожеги видео графит "ГРОБАРИ 1790". Најстарија навијачка група, јебо мајку, постојали и пре него што су Енглези измислили фудбал.

TESLA JE LI MOGLO OVO MALO JEDNOSTAVNIJE?
(pisalo pored ulaznih vrata ETF-a u Bogradu. Bila i jedna loša kopija pored glavnog ulaza Novosadskog FTN-a)

Денис, Мусаја, Мустаfа, Косов је србија! (чини ми се да је тако граматички написано, не могу тачно да се сетим. "Графит" се налази иза коцкице у Младеновцу)

Sine pa ovo samo ja znam gde je.

"Opštinari pičke" - Sportski centar Brod
"darko je ubijen u sedamnaestoj" - Ul. Svetog Save

ПОСЛЕДЊИ ПОЗДРАВ ЖЕНИ-КЕНТАУР

(угао хиландарске и палмотићеве улице, посвећено љиљани хиршл, комшији и пријатељу. написао влада кицош.)

СРБИЈА СРБИМА - ОБАЛА СЛОНОВАЧЕ СЛОНОВИМА

Други део неко додао, налази се близу бивше беопетролове пумпе, бивша улица Божидара Аџије у Нишу.

Иначе има доста тих што пише нацистичка стока, па неко преправља. Раније је писало на једној згради "СТОП ПЕДЕРИМА" и поред тога "НАЦИОНАЛНИ СТРОЈ". Неко преправио у:

СТОП ПЕДЕРИМА ИЗ НАЦИОНАЛНОГ СТРОЈА

Или "НАЦИОНАЛНИ СТРОЈ" преправљено у "РАЦИОНАЛНИ БРОЈ" и додато "Пи је 3,14". Овај горе је на булевару, други у првомајској. Оба у Нишу.

Kosovo je srce Srbије! Natpis na nekoj udžerici u Obrenovcu.

годинама стајало у улици стевана сремца и плашило децу:

КО ВИДИ ЂИНОВО ЛИЦЕ, УМРЕЋЕ У НАЈГОРИМ МУКАМА!

Гледај у свој тањир - графит на контејнеру у Бањалуци

стоји бар 15 година преко пута основне школе вук караџић:

Вирчика + Трајче

ОТЕТА ЗЕМЉО ВОЉЕНА, НИ ЈЕДНА ТЕ СЕ ДУША НИЈЕ ОДРЕКЛА!

у улици мајке јевросиме.

"Hajduk prvi, papa Ivan Pavao Drugi !" - у Сплиту

Na zgradi zadruge u mom selu za vreme bombardovanja osvanuo grafit koji i dan danas stoji

OJ KLINTONE ČAĐAVU TI GREDU, SVE SAM JEBO SAD SI TI NA REDU

смрт полицији - преко пута полицијске станице у мајке јевросиме.

ЈЕДИТЕ ГОВНА ВАЉДА МИЛИЈАРДУ МУВА ЗНА ШТА РАДИ

На мојој средњој школи.

"PRAVO PRVENSTVA NA KRUŽNOM TOKU IMAMO MI SA LAUŠA" - На зиду код кружног тока у Бањалуци који, између осталог, води и према насељу Лауш.

SMRT FAŠIZMU SLOBODA NARODU

Rajačke Pimnice

'Пиј сперму, дрољо' - Гундулићев венац, БГ
'Курво крезава, бићеш јебана' - код Друге економске, БГ

U jednom od pasaža u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu:
"Đurić Slavko je lažov!"

Видо сам огроман графит у Новом Саду, на кеју код тврђаве, пише ЈЕБЕМ.

"СЛОБОДА ШЕШЕЉУ!" Bul. Mihajla Pupina, preko puta Dunavskog parka,NS.
"Zapljuni se ovde." Sa strelicom koja upućuje na označeno mjesto na zidu. Tu inače igraju djeca žmire. Ugao Štrosmajerove i Lisinskog, Pezos.