Prijava

mene automatski da ubacite u listu ako ne stignem sam da se prijavim za sledece takmicenje!

Је л' ово неки баг с темом у другом и наредним круговима? Тражим Агијеву дефиницију, нигде је нема. :)

Је л' ово неки баг с темом у другом и наредним круговима? Тражим Агијеву дефиницију, нигде је нема. :)

-1 bod za provirona za udarac ispod pojas lololo

Hahaha, dobar, Provi, dobar ;)

Dobro i ja rekoh da je otišlo takmičenje u nekom pravcu, sasvim drugom i to je OK. Neka ide gde ide i kako ljudi hoće, mada ja sam furao drugi fazon, prvo prošao lagano, drugo ispao za jedan glas, tako da mogao je i klasičan sistem definisanja da se koristi, samo je moralo dobro da se odradi.

Opet kažem, odlične defke, popularno, prodrmalo sajt, dobri dueli, zdrava konkurancija i borba bez niskih udaraca, sve u svemu ja zadovoljan. I najzad sam prošao prvo kolo jednom lololo

prodrmalo sajt

to ti pricam, jbg 70 ljudi se cima da ocenjuje polufinale na forumu, eeej, a ovamo neke dobre defke nemaju po 20 klikova. znaci, trazi se nesto drugacije, kreativnije, tip Kloake, koja je konacno odabrana, ili Vitine Gazele (Lepri odradio slicno ovde u kupu) ili Profovog zazucenog krsta i tako ti neki inventinvi izlivi da se razbije sablon. Neko je lepo reko, i kriterijumi se poostrili.

S druge strane, ni pojmovi nisu bili bas lagani, recimo Nienna nije moga da svari przenice, a svi znamo koja je autorcina, ovamo Sijalica, Trosarinac i Jamajcanin prijatno iznenadili itd itd...

Ima iznenađenja, mada meni Jamajčanin nije iznenađenje. Piše duge defke, dobro piše i odradio je on to dosta u svom stilu. Ume Jamajka.

Mene je glavni iznenadio jer uglavnom seva krateže iz zezanja, pa odjednom ovo. Diskretanbgd me recimo nije iznenadio jer sam počeo da ga pratim par dana pre turnira i vidi se da zna. Sijalica je dobro pisao, ma svi su u principu pisali dobro...

da vis sad kad pukne Ciki pojam za finale, suseres :)))

da vis sad kad pukne Ciki pojam za finale, suseres :)))

Ajde sad trk kod Asata na konsultacije, zagrevanje i poslednje pripreme pred izlazak u ring!