Prijava

Antitalenat za slikanje i pjevanje.:)

Ne umijem da napravim balon od žvake.

Ne umijem da igram igrice na tastaturu (dijete Sonija) i da kucam naslijepo.

Plivam ka Titanik.

Ne mogu da otvorim oči pod vodom. Svaka čas' ribama kako izdržavaju.

Не певам лепо, иако свирам скоро 6 година.
Немам појма да играм кошарку, ни фудбал.
Не знам да цртам.
Не могу да схватим математику, не иде ми.

Sve isto ko Mesja.
Fudbal pojma nemam. Imam dobar pas i to je to.

Ne znaš ti ništa. :D

Ja sam apsolutni antitalenat za svaku vrstu sporta, al' svaku. Čak i šah.

Антиталенат за кување лоло

Kosarku kidam. Jes da nemam neki skok i brzinu, ali sutem razbivam.

Антиталенат за кување

Ово је била једин ствар за коју сам мислио да немам талента. Док нисам рекао себи ''ако може жена, ја могу два пута боље'. И тако бејаше.

Nemam talenat za softver, nemam talenat za poljoprivredu, nemam talenat za čitanje

Za čitanje ti je lako Glavni, samo treba čitat ono što te interesuje, to je sva filozofija.

Sve k'o Mesja samo bez tastature, tu sam ok. :) Totalni antitalenat za crtanje, pevanje i svaku vrstu umetnosti, za sport takođe. Nekada sam bar bio u kakvoj-takvoj formi pa sam bar mog'o solidno da istrčim, a sad ni to.

Čak i šah.

Sxto mesxasx sxah i sport, devojcxice? :) Koji bre crni šah, to je k'o kad bih ja rek'o da je Kanter sport.

Не могу да схватим математику, не иде ми.

Totalni podpis. :D

Numijem da smotam dzoint pa to i je...
I ne znam da zvizdim.

Ne umem da igram rukomet.
Nemam blage veze sa crtanjem.
I najveći antitalenat za strpljenje na svetu.

pjevanje, ne mogu nikako uhvatit tonalitet i imam baš gadan glas a i na to sve nikad ne mogu zapamtiti riječi pjesme
kad pjevam to nikad niko ne može skontati šta je, al me to ne spriječava da ja pjeva, jako volim to raditi i često to radim

Нумем да јебем с кундомом :(

Da pevam nemam pojma. Znam da se derem na utakmicama, ali to nije pevanje. Nemam sluha.

Ne umijem da naduvam balon od žvake. Ne umijem da igram fudbal , u stvari očajan sam u svim sportovima osim u basketu.I ja umijem da se dernjam na tribini al' ne umijem da pjevam. Jebi ga , Bog me je dao samo za olovku.

Stefi, ti i ja imamo toliko toga zajednickog. Mislim da sam nasao srodnu dusu. Stefi, zelim tvoje dete!!

A Markić , kako znaš da ga već nemamo ?

Nemamo, izvadio si ga na vreme prosli put. A mozda sam rodio dete, a ne secam se?!