Prijava

Ne znam i ne volim da plešem.
Ne mogu da naučim da plivam.

И то је врло вјероватно , не смијемо да искуљчимо ту опцију.

Psovka. Ne znam o'sovat da me jebeš :)

I ja znam da pevam samo kad popijem, ili mi se bar tako čini.

Ne umem ni da zaplivam, nešto sam pokušavao da se priučim al mi nije išlo. Istina, vodu ne volim ni da pijem, možda da je bazen bio napunjen pivom...

Шта је ово сунцетијебем ? Сад да нас задеси нека поплава пола вукајлијаша би се подавило.

ŠKK?! Luksane, reci da lažeš da ne znaš plivati :)

Сад да нас задеси нека поплава пола вукајлијаша би се подавило.

Mene onaj moral koji smo pominjali svakako ne sprečava nekom da odvalim gumu s traktora da mi se nađe.

Pa ustanovili smo da su Vukajlijaši mahom Krajišnici poreklom, samim tim imaju malo veze sa plivanjem. Mene su bacili kao bebu u bazen i rekli jebi se kako znaš i umeš, pa sam morao da naučim. Al od tada je prošlo 20 i kusur godina, sad ne bih ušao u vodu bez unutrašnje gume od traktora.

Ne mogu da naučim da plivam.

ovo je nemoguće, nije se niko potrudio da te nauči, plivanje je skroz prirodna radnja svih živih stvorenja
najlakše se i nauči plivati kad te ustvari niko ni ne uči
mene i sestru je deda bacio u duboku vodu kad smo imale 4-5 godina i reko aj sad hahahaha i od tad plivamo :DDD

Pa ustanovili smo da su Vukajlijaši mahom Krajišnici poreklom, samim tim imaju malo veze sa plivanjem.

Amin, čm odmakneš od mora par kilometara prst u vodu nijesu umočili.

Mene su bacili kao bebu u bazen i rekli jebi se kako znaš i umeš, pa sam morao da naučim.

Svaka beba po defaultu zna da pliva. :)

Kod mene u gradu imaju dva jezera u kojima sam naučio da plivam (doduše, jedno je prošle godine otišlo u kurac, greško m se ispraznilo, a ovo drugo je puno govana).

Sad se samo na moru kupam, kad imam para da odem, jer mrzim bazene i tako ta mjesta gdje je milion ljudi na jednom mjestu.

Hahaha, ja objedinjujem sve antitalente nabrojane: ne znam ni da plivam, ni da plešem, apsolutno ne razumem fiziku ni hemiju, loše crtam, lošije pevam, loša sam u svemu što zahteva preciznost. Možda me malo vadi fino pisanje pismenih iz srpskog, ali koga još to fascinira :)

Gledah na diskaveriju da svaka beba mora da zna da pliva , pa jebemliga svaki pokret u vodi te održava na površini pa makar samo mlatio kurcem.

I ja numem da plivam :(

ovo je nemoguće, nije se niko potrudio da te nauči, plivanje je skroz prirodna radnja svih živih stvorenja
najlakše se i nauči plivati kad te ustvari niko ni ne uči
mene i sestru je deda bacio u duboku vodu kad smo imale 4-5 godina i reko aj sad hahahaha i od tad plivamo :DD

Jes' kurac, vi svi k'o da ste u nekoj masonskoj sekti pa isto govorite. ;-) Lepo, probao mnogo puta, trudio se i nemere - ja sve radim k'o što mi ljudi kažu da uradim, ali vele da se ne mogu opustiti. Jebiga, kad plivam k'o da izvodim kate, a za to je potrebno (vele ljudi) suptilnosti, a toga kod mene baš i nema.

Hahahaha. Svi smo se našli. Klub neplivača Vukajlije.

Suptilan ko međed u teranju lolo

Apsolutno ne znam da crtam. Niti da računam bez digitrona. Ne znam da igram fudbal, tačnije, znam al' stilom Đenara Gatuza - otkos. Nisam sposoban da shvatim onu dotu i vorkraft. Nesposoban sam za tehničko crtanje i tako te šarade sa linijama, lenjirima, šestarima....

Jes' kurac, vi svi k'o da ste u nekoj masonskoj sekti pa isto govorite. ;-) Lepo, probao mnogo puta, trudio se i nemere - ja sve radim k'o što mi ljudi kažu da uradim, ali vele da se ne mogu opustiti. Jebiga, kad plivam k'o da izvodim kate, a za to je potrebno (vele ljudi) suptilnosti, a toga kod mene baš i nema.

Ista situacija. Čitala sam da to može biti zbog nekog straha od vode, tj. to je veoma često.. Ko zna.

Ista situacija. Čitala sam da to može biti zbog nekog straha od vode, tj. to je veoma često.. Ko zna.

'oš da zajedno učimo i opuštamo se... u vodi? lolo