Ја немам таленат

  1. Politika, društvene nauke (mada ne mnogo antitalenat), i prava.

  2. Sve prirodne nauke...

  3. Matematika, brojevi, pamcenje imena, datuma...

  4. Matematika, svi mogući sportovi...

  5. Немам таленат за терање људи у пичку лепу материну.

  6. Предражињо, оћеш да те научим, држим курс 'Отерај их све у три лепе и нема глава да те боли' у року од 24 часа има да будеш профи терачупичкуматерину. Шта кажеш а? ;)

    Сликање.

  7. Јаој Мици, какав сам антиталенат, веруј ми да би потрајао тај курс мало дуже :)

  8. Ајде сад лепо, уместо што си ми ово написао, напиши- сиктер Мици покаварена си, само оћеш од мене поштеног паре да узмеш! :)

  9. Мици, не знам ко је уопште помињао плаћање... парама? :))
    Ја реко то курс на добровољној бази :))

  10. Ма ја дајем пример бре. :))
    Ја оћу све за сладолед. ;))

  11. Мицика, за сладолед не брини... само се бојим да ће лето да прође док поједеш тај сладолед :)

  12. Ма не бриини, ''Срце'' је снабдевено сладоледом и лети и зими!
    Хаххаха још се римује јбт. :)

  13. Ja definitivno nemam ič talenta za tolerisanje flomastera koji nisu zatvoreni čepom!!! :))

  14. Ja sam apsolutni antitalenat za pevanje :P

  15. Sport . Gledam ja sve to , pamtim gomilu obskurnih podataka ( da li biste vi znali kako se klasifikuju brdaki ciljevi u biciklizmu , i zašto je izmišljen Tur d Frans ? ) , ali kad igramo , na kraju dodje do toga da se društvo dere na mene i koluta očima XP

  16. Ја сам генерално смотан, али да мало конкретизујем, техника и поправке нису моја област дефинитивно. Истина, нисам нешто ни покушавао да се тиме бавим, али делује ми недостижно хахахахаха

  17. Matematički duduk... jedino što znam iz te plemenite nauke je sabiranje i oduzimanje. I množenje i deljenje, pitagorinu teoremu i zakon gravitacije... :))
    Ništa više.

  18. Ја певам као прекљештена свиња

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.