Prijava

Ja pevam kao prekljestena svinja u pubertetu

:))
Ја такође немам таленат за историју, ако је то уопште могуће. Нит сам могла да сконтам како треба, нит ме је нешто занимало и увек сам учила напамет. Сад као мало боље разумем понешто али и даље сам цепанка по том питању и мислим да историја не постоји.

Za održavanje na površini vode, ako ne i za plivanje uopšte, nemam talenat. Nemam talenat ni za gimnastiku, čak i za neke najjednostavnije vežbe.

Ne znam da crtam, ne znam da pišem, ne znam matematiku i tako to...

Ne znam da ukljucim ves masinu,ne znam da zamenim gumu na kolima,ne znam da spavam otvorenih ociju...ili znam...Nisam sigurna.

Lopta.

Sve što je uključuje ja gubim, osim geometrije u matematici.

Ne znam da se parkiram.

Nemam za sport i jos nesto.. Kad trebam da smuvam neku,ja se userem ko Junac.

Za pjevanje. Pojma nemam.

Писана уметност... нит умем да пишем нит волим а воло бих да волим. Био би ми живот слађи... :(

Ja lose vozim, ne znam da se parkiram. Te kupujem smart prvom prilikom. Takodje sam antitalenat za sport, osim za plivanje. Nesposobna sam i da prihvatim poraz, ne umem da sviram nijedan instrument i prihvatim salu na svoj racun. U sustini jedna vrlo nesposobna osoba.

Ne znam da crtam. Ne znam matematiku, tj. ne zanima me, možda bih i znao. Isto tako fizika i hemija, bljak.

Sve ostalo znam, manje više. Fetiš mi je rasklapanje Dajčevog motora u rekordnom roku.

Ne umem da budem ljubazan i prijatan.
Pevam kao Zmia.
Ne umem, zapravo dosta toga.

usisavanje, brisanje prašine, pranje sudova, peglanje, pranje veša, ribanje kupatila. imam dobru volju, ali uvek ispadne ko mačka repom. jednostavno - ne umem, nisam talentovana...

hm za kašnjenje sam bio antitalenat.... Sad uz mnogo vežbe i truda, sve me češće čekaju.
Antitalenat za basket i eventualno odbojku (mada u odbojci znam da serviram dosta dobro), ostale sportove dobro ili odlično igram,
antitalenat za pevanje, a slabo i igram,
ne znam da popustim,
slabo prihvatam poraz,
antitalenat za mice.....
Biće još toga, samo da se setim

hemija i crtanje!!!!!!!

Nemam pojma da crtam.

Певање. Јежим се кад чујем себе у огледалу како возим трактор.

Као клинац сам у седмом и осмом разреду полагао физичко васпитање, али сам касније 'фала Богу добио уверење од доктора да сам неспособан за то и да не морам да похађам тај час. Ја и даље кривим наставнике.

Ne pišem lijepo lijevom rukom, ali da se pročitati...