Prijava

Pitanjce: Iskljucujuci naslov, telo i primer smeju ukupno da imaju deset ili manje reci?
Da se ne zajebem pa da u telo turim deset reci i onda stavim kilometarski primer...

Telo defke bi trebalo da sadrži do 10 reči. Primer ne bi trebalo da bude predugačak (kilometarski).

prijava, ako ima mesta...

Упиши ме, оћу мало да се брукам

Da se prijavim.
Pitanja imam dva:
1.

Dakle, pre definisanja treba putem obe pretrage proveriti

Koje dve pretrage? (industrial zna samo jednu, hue hue hue)
2. Ima li nekih sankcija za pobeguljepobegulja: prijavio se pa odustao pre, ili u toku takmičenja, ili nije učestvovao jer je učio/jebao/bio na moru itd

1. Prva pretraga je ona u gornjem desnom uglu, a druga pretraga je kada odeš na link "definicije", te ispod linkova "dodaj svoju definiciju" i "sledeća za glasanje" imaš pretraživač.

2. Ma, nema sankcija - gledamo da sakupimo što veći broj autora za takmičenje.

Prijavaljujem se.
I ako može jedna sugestija: ograniči primer na 200 karaktera, sasvim dovoljno je a opet da se ne bi ljudi raspisali pa ode mast u propast.

Nije ti to loše - usvaja se predlog.

Мети и мене.

I ako može jedna sugestija: ograniči primer na 200 karaktera, sasvim dovoljno je a opet da se ne bi ljudi raspisali pa ode mast u propast.

Добра идеја Декијева, али што 200? Ценим да је превише, ако је кратеж нека буде кратеж... Што не рецимо 50, или тако нешто?

upiši me, pošto vidim da nema sankcija za pobegulje (posao, deca,komp- mogu biti kritični kod mene).
nejasno mi totalno: kakav je to kratež ako ima primer?
ili objasni bez primera il' se jebi.

Da, to jeste malo kritično: veličina primera.
Kapiram da bi primer (ako ga uopšte ima) trebalo da krajnje sažeto ilustruje pojavu/ideju koja se definiše. 200 reči? Evo na primer ovaj post ima čak 52 reči. Nije malo za jedan kratak dijalog ili rečenicu-primer.

EDIT: Drugovi su mi pomogli da shvatim. Dakle, karaktera, a ne reči. OK.

200 karaktera Grofe, dizvinete zbog spema, to je i malo i mnogo jer oni kojima primer ne treba neće ga ni pisati. Nemojte komplikovati bezveze, nije to loše pravilo, a niko vas ne tera da ga iskoristite.

Kapiram da bi primer (ako ga uopšte ima) trebalo da krajnje sažeto ilustruje pojavu/ideju koja se definiše. 200 reči? Evo na primer ovaj post ima čak 52 reči. Nije malo za jedan kratak dijalog ili rečenicu-primer.

Ваистину није мало, али нису хтели да ограниче на 200 РЕЧИ. већ КАРАКТЕРА (комбинације слова, бројева, размака и интерпункцијских знакова). Али опет, и 200 карактера је превише...

Хоћу и ја да се опробам са тим краћим.

Ништа не питам, само да подржим идеју.