Prijava

Ја једва чекам да се оженим, па одем у кафану сортацима... па каце вратим пијан а жена крене да сере има тааааааако слатко да јој опиздим бекхенд има да јој зуји уво недељу дана!!1

Kao oni famozni Jevreji što su ih Švabe vodile kao ovce u gasne komore. Što se nisu pobunili, što nisu bar umrli boreći se? Na isti način su žene koje su žrtve nasilja krive za to nasilje, i za to što se ne bune. Doduše, sigurno među Jevrejima ima, kako bi se to zvalo, ne znam, recimo nekromazohista, koji uživaju kad ih izgladnjuju, batinaju, dave, guše i spaljiuju. Ako ne svi, ono bar većina. Takav je to narod.

а једва чекам да се оженим, па одем у кафану сортацима... па каце вратим пијан а жена крене да сере има тааааааако слатко да јој опиздим бекхенд има да јој зуји уво недељу дана!!1

Mislim da troluješ :) Ali ako ne troluješ, lepo bi bilo da se u sledećem životu reinkarniraš kao lučka kurva u nekom piratskom gradiću u u Somaliji.

Ал ти је поређење немам речи...

Hahaha, Port Royal kurva. Sisata!

Ал ти је поређење немам речи...

Pitanje zašto žrtva trpi zlostavljanje toliko je kompleksno da na izjavu tipa "ako, i treba, kad nije za bolje!" jednostavno treba odmahnuti rukom i pomalo potceniti ako ne baš inteligenciju, a ono bar širinu vidika sagovornika.

- volim da mislim o sebi sve najlepše što se tiče pravde i nepravde i da sebe smatram bogom danom da ispravljam krive Drine.

- elem, pre dve godine, vraćala sam se iz grada, i dečko je na parkingu pribio svoju devojku uz kola i lema je, na boga ne misli, ponavljajući: kurvetino, zašto nisi dostupna?!
- ona plače li plače, pa ja rešim dispunim građansku dužnost i prijavim ga. pomerim se 10,20m i zovem policaj: molim, u Bačkoj ulici tako i tako.
- nisam čula šta rekoše, osetila sam samo udarac. popila sam takvu šamarčinu, da mi je telefon ispao. dobro nije bio baš šamar jer sam ga krajem oka primetila ali fino me je zakačio pa pobegao. ovaj što je lemao ribu.
- na sreću moju je pobegao, jer sam se oduzela od straha. mislila sam da sam nepobediva.
opet bih zvala. šta ću kacam mazohista.

Hahaha, Port Royal kurva. Sisata!

Sama zamisao kako se pijani crnci gusari iživljavaju nad skytalkerom obučenim u ženske haljine... A on im odlučno stavlja do znanja da to neće trpeti! Smešno mi da zamišljam tu sliku.

vald, to ti je onaj rezon: "pa šta ako deca u africi gladuju? ko ih jebe, što ne posade neku hranu?!"
darvin se zajebao - nema e od evolucije...

Sve što Valdemar kaže +1

Našikaju se ruma, pa im je svejedno.

- elem, pre dve godine, vraćala sam se iz grada, i dečko je na parkingu pribio svoju devojku uz kola i lema je, na boga ne misli, ponavljajući: kurvetino, zašto nisi dostupna?!
- ona plače li plače, pa ja rešim dispunim građansku dužnost i prijavim ga. pomerim se 10,20m i zovem policaj: molim, u Bačkoj ulici tako i tako.
- nisam čula šta rekoše, osetila sam samo udarac. popila sam takvu šamarčinu, da mi je telefon ispao. dobro nije bio baš šamar jer sam ga krajem oka primetila ali fino me je zakačio pa pobegao. ovaj što je lemao ribu.
- na sreću moju je pobegao, jer sam se oduzela od straha. mislila sam da sam nepobediva.
opet bih zvala. šta ću kacam mazohista.

Е, ово је нешто ново. Пријавила си насиље, али не зато што ти је било жао девојке, него зато што си се потајно надала да ћеш и ти добити мало. АЈДЕ САД ПОБИЈТЕ ОВО!

Hahaha, da li je to drama, da li je to komedija, da li je to tragedija.

pa brate nano, kako to pred njim zoveš muriju, sunce ti poljubim...

Зато што не добија то код куће, удала се за шоњу!

Jednom sam lemao ribu jer nije bila dostupna šatro išla da gleda zvezde granda a nije mene zvala da idem sa njom, sačekam ti ja nju de živi blizu i uvatim da je lemam šutiram je gde stignem, ni levo ni desno već pravo u meso.
Kad vidim desetak metara od mene neka trandža telefonira i pominje miliciju, ja izvadim ludaka i klepim je levim jajetom po glavi čisto da je onesvestim i onako bez svesti je odvučem iza zgrade i odradim poso,, stigo' da završim pre nego što se probudila tako da kontam da ne zna šta se zbilo

ААА Умирем ХАХАХХААХАХАХАХАХХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХХАХАХХАХАХА КУЗМАНЕ !!!!! ХХХСХССХСХАХХАХАХХАХАА

You so mean, im going to iron on the floor.

Stevane, siso jedna. :D
Lemajo,, mislila sam da ako me ne vidi, neće me ni čuti a ova guska što prima pozive navalila: kako kažete da je ulica? molim vas ponovite, glasnije. looooooooool

NanoGe, a priznaj da ti je prijao šamarčić, taman malo da te razmrda onako :3

A, mlohavo šamaranje tokom koitusa? SC, skroz.