Prijava

Od pre dva dana mi ocene ne ulaze više u celokupni prosek niti zbir poena za definicije
. Nijedan plusić ne povećava zbir mojih ocena. Npr. sad imam zbir za definicije 547, a trebalo bi 574. Dakle skraćen za 27 poena. Dobro je samo da nije centimetara, ušao bih u polni minus :). Jel može ovo neko da sredi ili da mi pojasni..
a na osnovu sabiranja poena pojedinačnih definicija, (digitronom da ne bude da sam se zabrojao) sam došao do te razlike.... Dakle na defkama se računaju ti poeni, ali meni ne ulaze u ukupan zbir...

Odakle tebi ovoliko opijata, je li bre?

Ko mi bude reko da se narkomanišem, samo ću ovu temu da mu turim pod nos.

Možda ti je skinut lajk, mogao si da pitaš ovdje
A imaš i ovu temu

skinut ti je lajk

OĆU JA DROGZE!

Skinuli mi 27 lajkova? Što? i zašto onda nijedan sledeći lajk ne povećava prosek? znači li to da se sledeći skidaju automatski?

Hoćeš da probamo? U tom grmu leži zec!

Da li se broje minusovi? :)

Kako "što"? Lajk je skinut jer su ti ocene plusirane bez čitanja, mali je razmak između ocena. Autor koje te je lajkovao (ili hejtovao) i dalje može da te ocenjuje, ali se ti poeni neće računati u ukupnom broju poena.

Kada god se utvrdi da je neki autor lajkovan ili hejtovan, te ocene se ponište.

Ja vidim da imaš sad 551, a imao si 547 nači da si uspio u svojoj namjeri! Bra'o

Leteći medvediću nijedna defka moja nema povećani broj lajkova posle ovog posta. Dakle nisam retard da na te fore vadim sebi prosek.

@zyclon ok, sad je jasno...

Ja sam mu pročitao tri, četiri definicije, otuda rezultat. Možeš da brišeš temu, rešen problem.