Prijava

Mare, kad bi okačio neku sliku pa da vidimo kako izgledaš, da ne pričamo ovako napamet :))

joj ja još uvek ne mogu da se odlučim! msm, očigledno je da je to Čiča, jer je jedini od svih uspeo da me smuva (kako i ne bi sa onolikim buzdovanom, pardon, smislom za humor), ali ima tu još slatkih dečkića... :pretura po fotografijama vukajlijaša i vadi vibrator:

Mare, kad bi okačio neku sliku pa da vidimo kako izgledaš, da ne pričamo ovako napamet :))

E, e, to me jebe u pm, nisam ni jednu jedinu okačio do sad :D

ja sam pre godinu dana postovala na ovoj temi...i sad ne mogu da nabrojim niti jednog frajera nad frajerima vuke...
Moj decko se ne racuna jer je moj.

Ti vidi, pa okači :)) Al' ovako napamet da kažem da od Crnogoraca jesi najbolji :))

Фејзбукманијак најбоља пилетина

Аха, да сам дукатлија, дао бих му се..

Ti vidi, pa okači :)) Al' ovako napamet da kažem da od Crnogoraca jesi najbolji :))

Malo mi je to :D
Ja mislim da na onoj temi ima više mojih nego bilo čijih slika :)

1. Фејзбукманијак :))
Ostalih cu se setiti..ima vremena.

Mare, dosta ti je to, nemoj da se uobraziš :))

zmio ja mislila ti gotivis prasice. :)

Aurora, malo je desetorica :) možeš ti i više :)

hahahaha normalno, pa je l' mi ovde o sapunu ili lafovima pišemo?
Vrh muškog života, po meni, nije kurcposluženje al jebiga oni misle da jeste, nego muško baš čini laf. Sestro ovde svi meni k'o deca, al lafovi su vrsta u izumiranju, i kao takve ih ocenila. Nebitno o godinama, ako nije lik s kojim bih mogla biti ortak, jaran e to je ta ocena. A za ove što sam dala spisak to je ono Mislim da su takvi a kad kurcoposluženje ponude to je čisto zbog auditorijuma, a ne zato što mislim da im je to RL

e pa ovako! (znači čiča van konkurencije) nisu poređani po nekom posebnom redosledu, svi su ravnopravni, da mi neko traži za jednog da se odlučim, ne bi umela!

- the one and only duncan ferguson! (de je on jebote?)
- predražinjo
- mrmun
- fejzbukmanijak
- aksen (zašto se pobogu samobanovao!?)
- dub
- black hole
- uros
- paracinacusveske
- sixpack
- džimi
- slavko
- smarko
- mesa
- grof vlatko
- javio (ne može ovaj spisak bez profesora...)
- buri
- mentalydisturbed
- skočimiš
- korleone
- facafaca

joj ima još, ne mogu više da kuckam....

Ja ću samo reći da jedina ovdje ukusa ima aurora...bar što se tiče prvog autora što je navela.Et, dosta od mene na ovoj temi. :)

hahaha ajd šalabajzer, miči odavde, nije ovo tvoja tema da postuješ.
Što se tiče Dankana ne mislim da je laf jer sebi ne bi dozvolio neke stvari ali baš mislim da je ok momak, nečim ubijen u pojam, ko ga sjeba ne znam, ali eto.
Od modova ma skoro ista priča, eventualno Surovi, blek i korle mislim da su L od lafova, ne znam, ali eto imam takav utisak što bi rekla Milka Babović-dojam.

Mda. Imam utisak da je najveći laf među modovima Zmia, onako muški lafovski.
Bila bi munja i milica da ikad postoji mogućnost da budu, al pre će biti smak sveta :P

Да, оне су веће мушкарчине од нас. Јбг, кад смо пичке.

ha, jebote, je l' veruješ da sad kontam da sam tebe izostavila samhaine? I oblaka matorog, je l' tako se lik zove?
Što ti je telepatija jebote
edit tek sad ti čitam ovo hahhaah hajd ne padaj mi u očima, lafe

Самхаин
Да, оне су веће мушкарчине од нас. Јбг, кад смо пичке.