Prijava

shiva, ma ti ga dobro poznaješ, pa to onda nema tu čar. Ja pustim da glumi zavodnika, pa me to ponese i uspem svaki put :)

Nisam ga ni ja poznavala nekad. :)
Verujem da je problem u meni...

упознао сам масу "интернет шмекера" и ипак сам ја највећи фрајер, јеби га... Остатак није нешто...

Mislim da vas je Storma sve zajebala. Ona ima muda. :D

Е, Фејз и Аксен су ми тако слатки и мали, биће од њих јебачи са Вукајлије за коју годину. До тад респект свима,а ли мислим да су маторци ипак однели победу, Мрмун, Џими(иако је клинац), Никола голубар, Предражињо, Јавке и у врху листе Ја.

Po glasinama čuh da su Predražinjo i Dankan najbolji frajeri. A od riba Mylyca i Lemaja. <3 :)

Pa glasine grese! Moras se bolje raspitati! :hvalisav:

Ja glasam za kaizena. Jebiga.

Ja sam sasvim najjači dasa.

Ajde što sam frajer, al' što vas karam na CS....

auf! odakle da počnem!? osećam se kao dete u poslastičarnici!

као педофил у вртићу.. :)

al' što vas karam na CS....

PFFFFFFHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAA

auuuuu dobro pitanje au brate
ehem hmmm hmmm jer ovo shvatam kao Laf Vuke... za mene Šalabajzer, Dub, i kako god izgledalo po definicijama i komentarima ipak mislim Penzioner, bojanboj, javio i Edson, L0L ima potencijala ali mlad je još, treba tu vremena. Strajakg, Ekspo, takođe, GručoMarks, ono, mislim da imaju. Jeba je kad nikad ne znaš šta je s druge strane ekrana, ali pošto slabo fulam prve utiske, ovo je to Nabrojala bih možda onog Mogšu i SMarka al ih jebe cg mentalitet, skočimiš uskoči nekad, eto.
Pravda za lafove!

E'o ne mogu bit' frajer jer sam Crnogorac, ne laži se guzicom sad, n'o reči iskreno da smo najbolji frajeri mi iz cg

Aurora, malo je desetorica :) možeš ti i više :)