Prijava

Стварно нема претраге, Кајзене реагуј!

Ovo me dosta podseća na belu Vukajliju koja je bila vrhunska. Bravo +

Je l' ovaj prazan prostor namenjen za neke nove teme? Ako nije predlažem da se poveća font naslova, jer ovako izgleda nekako sitno. U suštini dobar dizajn. Svaka čast.

http://i.imgur.com/UbO8OER.png

Na kraju se sve svodi na jedno pitanje...

Gazda, može li pretraga da bude na nekom malo vidnijem mestu, da ne mora da se ulazi u arhivu, bilo bi efikasnije?

Пар предлога:
-да се претрага стави горе
-да у ауторима поред последње активних стоји картица за ранг листу
-у профилу да се склони оно горе "последње активни"
-у дефиницијама да се склоне "аутори", беспотребно је

Ако се сетим нечега, додаћу. И шта је архива?

Стварно нема претраге, Кајзене реагуј!

U arhivi je

Ево сада сконтах Душане, хвала у сваком случају маторее

dačić i vučić menjaju čak i vukajliju hnjo hnjo

Овај горе празан простор ће вјероватно бити за рекламу искориштен :Д

замјени мјесто одабранима и популарнима, кад се пали сајт уђе у популарне, што је супер за нас ауторе али одабране су излог, нек оне буду на првом мјесту

Аха, архива је најпопуларније од данас. Кул.

замјени мјесто одабранима и популарнима, кад се пали сајт уђе у популарне, што је супер за нас ауторе али одабране су излог, нек оне буду на првом мјесту

Ja nemam predloge. Samo da kažem, Kajzene autori te u kurac ljube. Onako mladenački, lepršavo, poletno.

pametno ti to stos ostavijo prazan prostor. Ako se doda jos neka novina pored reakcija, postera i definicija... Nece sigurno sajt ostati na ovome.

Sviđa mi se, prosječnom posjetiocu sajta brže je da dođe do najbolje ocijenjih defki, postera... Font je ok, pogotovo za korisnike laptopa :D

замјени мјесто одабранима и популарнима, кад се пали сајт уђе у популарне, што је супер за нас ауторе али одабране су излог, нек оне буду на првом мјесту

Ovo je dobar predlog. Vidi se da najpopularnija defka danas ima dosta ocena, što bi trebalo da se održi i u buduće.

Пар предлога:
-да се претрага стави горе
-да у ауторима поред последње активних стоји картица за ранг листу
-у профилу да се склони оно горе "последње активни"
-у дефиницијама да се склоне "аутори", беспотребно је

Ако се сетим нечега, додаћу. И шта је архива?

Daj jebač ne pali se.
Inače, može ovo vako.

не могу да се снађем никако