Prijava

Vrati nam komentare gore de im je i mesto. Ne diskriminipite nas komentatore. lolo

YeahBatch

Аха, архива је најпопуларније од данас. Кул.

Danas, juče, prošlog četvrka, pre 2 godine...

Pa ozbiljno, šta si se uspalio.

Saće biti udruženih zločinačkih poduhvata sa ciljem da se pojedine definicije ubace u popularne...

Па нормално да има багова, све што сконтате предлажите да газда док га још држе лијекови против бола у курцу одради то

E stvarno, daj komentare.

VALJA GAZDA

manje mi baguje vukajlija, pogotovu na reakcijama... otvara mi brže sve, a za 2 dana će se već svi naviknuti

Каће поправиш багове за број омиљених? Свима пише да имају више него што заправо имају, чак сам и нашао зашто је то тако, и опет ништа. Мислим, није да ме боли патка нешто посебно за то, али није ваљда толко зајебано да се исправи.

НЕ ДАЈ КОМЕНТАРЕ
ЧЕТ НА ПРВО МЈЕСТО!

Er, stoji "Pratilačke", a to bi značilo "od onih koji nas prate". Trebalo bi da stoji "praćene".
Ispravite me ako grešim, naravno.

Сугестија: шалтање страница на форуму могуће је на врху и дну странице, док је на дефиницијама, постерима и реакцијама само доле. Није претјерано битно, ал' ето кад дође на дневни ред, исправи.

Kakvo je ovo kaizenisanje!!!
Ljudi moji, ne 'rane se svinje ružama...al opet svaka promena je dobra, k'o reklama... :)

Iaš ih kad uđeš u defke, pa dole podmeni, ali je mnogo preglednije kada su gore između foruma i četa.

Dobro je ovo, ocenih deset puta više defki danas nego juče, a i prekjuče, a i nakjuče...
Znači, trijes defki.

Super, svaka promjena dobro dođe.

Verovatno će pretraga ponovo da se vrati kad malko sredite, ali odlične promene. Podseća na belu verziju, ali ipak lepo izgleda.

Nije loše, al treba malo da se naviknu ljudovi.

Могло би да се дода и за реакције и постере пратилачке и коментари.