Prijava

Moram javno. Ne slusate me na mod forumu!

Ljudi, batalite da banujete ljude i zakljucavate teme gde se malko podgreje diskusija, i upadne poneki trol, pravite sranje od foruma. Necu bre da jedino mesto gde postoji neka iole rasprava na forumu bude kladionica, i srpski sport, jebo vas srpski sport, non stop u glavnim temama.

Ako smo postali tolko korektni, mogu da dam i otkaz, ne svidja mi se ovo. Necu da me trpaju u kos sa "daviteljima foruma".

Ok, neko nekog napsuje bez razloga, nije ok, banuj ga. Al brate, mnogo nam se profinio forum. Ne sme ni normalno da se troluje, ni da se povede neka malo dinamicnija diskusija, nista.

Tolko od mene. Sjebasmo forum nenamerno.

I bez davitelja, nema više autora koji bi digli forum. Ili banovani trajno, ili nagulili sami.
Prije sam znao 3 sata pratiti temu i smijati se, sada nemam šta. Ili sam ja otišo ukurac, pa mi ništa zanimljivo nije...

OKREČITE BEOGRAD!!!

Размишљао сам да отворим сличну тему, ал кога боли курац за моје мишљење...

more i psovke donekle treba da se tolerisu. dokle god se proziva internetsko lik i delo i ne stavljaju javni podaci o osobi i slicno, svadjajte se, za to i sluzi internet. za ovo drugo trajni odma i kraj price.

i da umal da zaboravim
Penis Vagina Izmet Dojka

e tako

Baš to.
Realno, lakše je nekome napolju reći "aj ne seri" ili tako neke standardne psovke nego ovde.

Кад неко себе крене да доживљава као елиту, није му тешко да се истрипује да атмосферу на форуму који уређује прилагођава слици о себи, јер себе (делом) види кроз форум који уређује. Онда себи да превише слободе у односу на друге.

То је упропастило многе форуме.

E, al na Dzoniju bas fino islo, mislim, sto kljuc, rodjaci...

i zakljucavanje teme je ponekad najobicnija glupost. diskusija se vodi na neku temu. sad sto postoji ista tema od pre 5 godina, zar je bitno? dokle god postoji diskusija, kakva da je, tema bi trebalo da je otvorena. kad smori, zakljucas.

ne sad da zakljucavamo, uvredio se mamin sin. boli me.

sto je najgore, da je ovo otvorio neki autor, sto nisam ja, do sad bi bilo zakljucano.

koristim moc koju jos uvek imam ako je moguce malo da razmrdam ovo mrtvilo, i treba mi malo pomoci od ljudi koji jos dolaze na forum, i smorilo ih je da non stop madju aktivnim vide kladionice, fk zvezde i partizane, moram nekome da se izjadam i slicne gluposti.

bez kvalitetnog trola nema ni kvalitetne diskusije na internetu. kraj price.

oooo, oce to neki izbori uskoro, pa celt skuplja biracko telo na javnom forumu? ili mu je stvarno stalo do smrtnika?

stalo mi da se ne smorim ko puz na tobogan kad god otvorim vukajliju. do sad je vadio forum. do sada.

ovo pisem pri skroz zdravoj svesti i cistoj pameti. i bolje bi bilo moderatorima suprotnog misljenja, da se jave, inace cu poceti da prozivam :)

nece se javiti, ali nista ne brini...sacu ja da otkljucam sve sto je ovih dana zakljucane i nema frke...i onako nece znati ko je otkljuco

Kelte, svaka ti je na mjestu. Ali bukvalno svaki post!

PRAVDA ZA JEBANJE!!!

Ja bih da mi prebijemo nekog moda, za primer.

Lutak iskrivljenog L
nece se javiti, ali nista ne brini...sacu ja da otkljucam sve sto je ovih dana zakljucane i nema frke...i onako nece znati ko je otkljuco

http://www.youtube.com/watch?v=feFIEoniUqE

ma uz kurac to prosla diskusija.

ide mi na kurac kad pogledam zadnju stranu banovani, i od toga 90% vredjanja, i sve isti moderator banovao.

pa da ga jebem!

KO JE TAJ IZDAJNIK?! RECI IME, HOĆEMO IMENA!!!