Prijava

Pošto moja uloga stupa na snagu sa zakašnjenjem, ne gubimo vreme, bacimo se na posao.

Ajde da čujemo, šta ste ovih dana zgrašili, kada, kako, gde; Ako niste da li bi ste voleli da zgrašite?
Njiskrenijim sledi oproštaj.

Ja danas ceo dan nisam ni vario ni pio pivo, čak nisam ni zapalio cigaru. Meni to dođe kao neki greh...

Znate, sestro, ne želim vas zadržati celu noć, pa ću vam reći samo najnovije. Ove moje ruke, pune su krvi. Kada treba nešto da nađem, samo nađem nekoga ko zna više od mene, pa ih onda ja pitam. Ponekad, pitam dosta teško. Usput, "na primer", ubio sam tri čoveka večeras. Prvo sam ih mučio. Može se reći da radim na svojoj poziciji. Prva dvojica su bila sitne ribe - mali glasnici. Ali Connelly, šef, vas je odao, sestro.

Samo mi daj prokleto ime.

Dragi moj gresni dovlinhose, pod hitno ispraviti grsku i nadoknaditi propušteno.

Ko pita ne skita, a tehnika postavljanja pitanja je več vaša individualna stvar.
Što se krvi tiče, ne treba je rasipati, vlada velika nestašica iste.
A vi vašem šefu recite da ne ostavlja svoje gaće i čarape u mom samostanu.
Imena dajem samo za par nulica na mom računu na Kajmanskim ostrvima.

Prijatno veče ;)

draga "časna" sestro, bila bi mi čast ponuditi vam saradnju sa mojom psiho kancelarijom, tj. izuzetno bi mi drago bilo kada bi se dogovorili da međusobno razmenjujemo pacijente i upućujemo jedni na druge, a možda čak i da zajedničkim snagama neke članove izvodimo na pravi put.

ja ću vam slati one grešne, a vi meni ove blesave :D

Bar dvadest puta danas mi je pala na pamet rec q..va, q..ka, p..ka, a sve na racun jadne devojke koja mi je sinoc dala broj, a danas ne odgovara na pozive. Mozda joj se nesto u stvari desilo, pa se ne javlja... Hm... QRVA!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Ja sam uvek za suradnju i kooperativnost :))))
Dragi sirovo Surovi, pao je dogovr.

Rekao sam danas svojoj novoj devojci da je volim.Rekla je da ce poverovati u to jedino ako je ozenim.Imam dva klinca sa njenom rodjenom sestrom, i jedino mi ona veruje da ja nisam razlog razvoda njenih roditelja (to sa njenom kevom i nije bila neka veza).Ne znam sta da radim...mislim da je prava osoba za mene...

A meni niko da oprosti ili bar da me utesi... Pa jes, nisam se iskreno pokajao... Nista, da se kaznim nastavicu da zivim u celibatu jos 2 meseca!

Ja sam, kao i uvek, jako ogovarao, i to ovaj put gnusno.
Iznerviram me neko i onda uzmem, pa ga opletem, a posle mi zao, jer obicno volim tu osobu...

2pan, u startu si naprasvio grsku, to vec nije nadležnost ali izaći ću ti u susret. NE UZIMA SE BROJ, NEGO DEVOJKA!

Pa rano nam je bilo za uzimanje. To su se jos u vreme moje babe uzimali na nevidjeno il jednom vidjeno (a i to lazu, prcale se bake pre braka sve u sesnaes)

Zli! ja mislim da ipak trebas da overiš i babu, pa onda slobodno možeš na kauč kod Surovog. Javi mi se kasnije da čujem šta se desilo (sa babom )

Znaci li to da ja necu dobiti oprost?

Pa volim i ja tebe Tihi iako si glavna tračara, a ogovaranje lek za dušu i telo. Nisi čitao o tome?
Oprošteno ti je dete moje, tebi će uvek biti oprošteno ako se ja pitam.

Pusa za tebe

Ah da...zaboravio sam da pomenem i babu....znaci da odma' svratim do Surovog ?

Pa šta je ovo, dajte neku prljavštinu!?!!!?!!!

Pa sta ces prljavije od ... proklete... AAAAAAAAA! Toliko je dobra da sam danas zgresio sam sa sobom, a za to se iskreno kajem!

Ukinuo sam ograničenje definicija a da nikog nisam pitao!