Prijava

I da sve ribe na avataru drže sliku obnaženih grudi. Ili dupeta u seksi gaćama. Bubregare STOP.

NEŠ ME U ZADNJI POST!

Da se odvoji plus minus zvezda i štikla da pliva u zasebnoj kućici sa desne strane od defke kad čitam kilometarske da ne skrolujem gore da bi lupio ocenu.
Evo napravio sam kako dizgleda. Nači ova kockica da prati defku kako čitam tako i ona da ide dole.

http://www.dodaj.rs/f/b/kT/3rlVwUL7/untitled.jpg

a da ''bocneš'' autora?

Ovo samo na forumu zbog bockanja na temi jebanje!!!!

Bravo DareJe, to se traži.

Možda bi moglo da se uvede kao da šalješ zahteve za prijateljstvo drugim autorima pa sa kime nisi prijatelj ne možeš da mu gledaš slike, niti on tebi, mislim kada se uvedu slike na profilu. Fotoalbumi.

I da sa strane izlazi kada su rođendani prijatelja, da možeš na vreme da predložiš da mu se odabere rođendanska definicija.

Odličan predlog Agilares.

Možda i onda kada se uvedu ti zahtevi za prijateljstvo, mogu da se uvedu one igrice što da bi napredovao, moraš što više prijatelja da pozoveš da igraju.

Ne, glupo je. Bez slika muškadije. Muškadija eventualno po jednu sliku i to ako 3 moderatora odobre kada ustanove da li ima smisla da je postavlja.

E A MOGU DEVOJKE I MENI U PVT DA ŠALJU SISE PA ĆU JA NAPRAVITI NEKU FORU DA IH SVE POREĐAM. DA NE MALTRETIRAMO KAIZENA DA UVODI PROMENE.

i da možeš da taguješ SMarka

E da, tagovanje. I Home stranicu. Da vidiš da li su ti prijatelji kačili neke nove slike, ako su bili u Resavskoj pećini ili tako nešto.

I hoću da mi Bokser bude brat, a Riha mama, hehehe.
Naravno, na fejsu, ona porodica zonfić.

I da sa strane izlazi kada su rođendani prijatelja, da možeš na vreme da predložiš da mu se odabere rođendanska definicija.

Bilo bi superiška da od svakog moda dobiješ odabranu. Jebiga, meni se za poslednji (pu pu daleko bilo) rođoos samo jedan setio :(
A ako te mod ne voli, da ti odabere poster ili reakciju. Ali samo ako je erocka.

Ja jedinu i dobio za rođendan i to ne krijem :D

Bilo bi superiška da od svakog moda dobiješ odabranu. Jebiga, meni se za poslednji (pu pu daleko bilo) rođoos samo jedan setio :(
A ako te mod ne voli, da ti odabere poster ili reakciju. Ali samo ako je erocka.

Da, ali morate da ti bude u prijateljima. Mada jebeš odabrane. Lajkuje ti fotoalbum i to je to.

Mada najbitnije ste zaboravili. Statusi. OĆEMO STATUSE!

I igrice, da ne ulazim na fejs džabe digram Top Eleven Manager...