Prijava

Slažem se Truleks! (: Čestitam finaldžijama!

Сад сам тек при компу.. пишем чим ме пукне инспирација.

Tek finale je opravdalo očekivanja. Pobednik će dobiti jednu odabranu definiciju sa turnira, najverovatnije upravo finalnu.

Јамајчанин

Сад сам тек при компу.. пишем чим ме пукне инспирација.

baš te je pukla :)

otvori se Agi i za drugoplasiranog, valjalo je doći do finala :)

Kupiću mu pivo na VOS-u.

Nek pređe na alkohol, kad mu droze slabo idu, kekeke.

Pivo? MOŽE! :-D

otvori se Agi i za drugoplasiranog, valjalo je doći do finala :)

Ma jok, nema potrebe...ionako su mu sranje defke lolo

Defke su mi kao simptom Beranskog stomačnog virusa. A-HA!

Ја добих два пратиоца већ лолоол

Vukajlijašice i Vukajlijaši, obavještavam vas da je Puzzlefoxov grad prix najćomana Vukajlije zavšren i da je pobjednik istog Јамајчанин!

Čestitam pobjedniku i svima koji su učestvovali, glasali i pomogli pri organizaciji ovog kupa (tu najviše mislim na Agilnog; latentno šupkanje hehe).

Što se tiče rezultata finalnog duela on je bio 13-9 u korist Jamajke.

Prva četiri mjesta:

1. Јамајчанин
2. deky_aod
3,5 Truleks Krpa / taedium_vitae

Takođe ođe možete viđeti i kompletiran kostur ovog takmičenja.

Još jednom, hvala svima što ste učinili da ovaj turnir prođe uspješno i na taj način pomogli meni da pokažem da nijesam neorganizovani idiot koji ide okolo i loše troluje.

Идемоо :Д

Ето видите, кад требам да се такмичим за највећу глупост, ту победим, а кад требам што нормалније да напишем, једва прођем у други круг :)

Čestitke pobedniku opravdao je svoj nadimak.
Puzl, dokazao si da nisi neorganizovani idiot koji ide okolo i loše troluje. Troluješ odlično!
hvala svima koji su glasali za mene i dali mi plusa, a vi koji ste glasali protiv i čuknuli minus dabogda vas Riha iščitavo, dabogda vam odabrali pa skinuli iz odabranih, dabogda vam razdevičili sve definicije sa 0 minusa, dabogda vas pretekne Ja sam rasan po rejtingu.

dabogda vas Riha iščitavo, dabogda vam odabrali pa skinuli iz odabranih, dabogda vam razdevičili sve definicije sa 0 minusa, dabogda vas pretekne Ja sam rasan po rejtingu

Kekekeke.

dabogda vas Riha iščitavo, dabogda vam odabrali pa skinuli iz odabranih, dabogda vam razdevičili sve definicije sa 0 minusa, dabogda vas pretekne Ja sam rasan po rejtingu

Најбоља клетва икада овде.

Елем, хвала свима који су гласали за мене. Ово ми пуно значи :)
У форми сам тренутно, тако да ми није био неки проблем да пишем, тј да смислим дефиницију.. Нисам очекивао да ћу добити злато али не смета ми уопште лололо

Brao državljanine, čestitam.

Svaka čast Pazlu što je organizovao ovo. Bez obzira što je tema takmičenja bila pomalo neozbiljna i što nije iznedrila najkvalitetnije defke no je bila zajebancija pre svega, dokazao je da i autori samoinicijativno mogu kreirati neko takmičenje i podstaći pisanje definicija.

ПАЗЛФОКСА ЗА МОДЕРАТОРА