Prijava

jos umres i zapadnes nekoj ribi da te sekusualno zlostavlja,popusi ti i ozivis.nije losa taktika.mozda se i matijevic prijavio za tu nekrofiliju i taj kanibalizam.pastete,narezak,virsle,ima tu nesto...

To si ti, ali ne mozes etikerirati stvari kao normalne i one koje to nisu na osnovu licnog utiska. Meni nije kompliment da se nekom dize na moje mrtvo telo i jesam ja sad manje normalan u tvom svetu moralnih vrednosti?

Jesam li ja izopacen onda, Valdemare?!

Ma ne bre, šta ti pada na pamet :) Nego, hoću reći, meni baš svejedno. Ono, mrtav si, i gotovo. A daleko od toga da mi se sviđaju mrtvi ljudi, pu pu pu pu...

E ovo sa nekrofilijom je debatibilno, ali za pedofiliju ne serite, zna se što je to loše.

a ako je nekro pedofilija?

Sve je to zavera judeonacističkih šejpšifting masona iz Vatikana.

http://www.dodaj.rs/f/13/6n/3lnuZogS/url.png

Zna i se i sto je nekrofilija losa, ako cemo realno. Pa opet, to je nekako debatibilno, a za pedofiliju nije.

Zna i se i sto je nekrofilija losa, ako cemo realno. Pa opet, to je nekako debatibilno, a za pedofiliju nije.

Naravno da je odvratna, ali to je jedna od onih stvari koje žrtvama ne smetaju nimalo :) Kao ono Staljinovo: nema čoveka, nema problema.

Те ноћи 1989. кад је срушен Берлински зид, огромна маса од преко 5.000 људи најпре је продрла у зграду Источнонемачке обавештајне службе Штази у Дрездену,а затим је запленила сву докумнетацију и потом срушила здање.

Велика опасност је претила и мисији совејтског КГБ-а чија се зграда налазила одмах до Штазијеве.

Разуларена, пијана маса Немаца са пивским флашама у рукама продрла је и у двориште управе КГБ-а, чији је старешинина уплашен одмах побегао.

Одговрност за безбедност и команду совјетеске обавешатјне управе преузео је насјтарији по чину, потпуковник КГБ-а, који је од суседног гарнизона совјетске армије затражио да пошаље обезбеђење, али генерал је то одбио јер није имао наређење из Моксве.

Гомила од више хиљада рушилачки и борбено расположених Немаца се приближавала степеништу, а команда у Москви је и даље ћутала, нико није одговарао на телефонске позиве.

Пред масу је изашао потпуковник КГБ-а и с намером да је уразуми, обратио јој се следећим речима:

“То што је срушен Берлински зид је добра воља наше земље. Ову зграду ми чувамо зато што је она својина Совјетског Савеза. Јесте ли ме добро разумели: ово је имовина друге државе! Ми официри је чувамо и испунићемо свој дуг.“

А њих,официра КГБ, у згради је било само осам. Стајали су на прозорима с оружјем на готовс као у караулама.

Потпуквоник је стајао и даље испред гомиле препречивши јој пут. Имао је пиштољ у коме је било 12 метка.

„Ви знате да сам ја официр, и имам пиштољ са 12 метака. Један метак сам оставио за себе, али сам одлучан да испуним свој дуг. Другачије не могу, јер ја сам офоцир“.
Након тих речи упућених гомили, поптпуковник је лаганим кораком почео да се пење из степениште ка улазу у зграду. Пео се полако очекујући да га неко гађа каменом или флашом у леђа. Почео је лагано да се окреће ка гомили, а кад је застао и савим се окренуо, маса је већ почела да се разилази.

Нико од Немаца те ноћи није ушао у зграду КГБ-а у Дрездену, није се домогао ниједног документа из архиве.

У Дрездену са и сада препричава овај догађај који је постао легенда.

Немци се поносе што су тада послушали младог потпуковника КГБ-а, чије име им у том моменту није ништа говорило.

Данас његово име много значи не само Русији и Немачкој, него и целом свету:
Владимир Владимирович Путин, председник Руске Федерације.

GEEEEEEEJ

EDIT: Da je imalo takvo mudo i čovjek kako se priča, pustio bi masu da zapali sva ta komunjarska govna.

Данас његово име много значи не само Русији и Немачкој, него и целом свету:
Владимир Владимирович Путин, председник Руске Федерације.

To neka priča, ili stvarno?

To neka priča, ili stvarno?

Kontam da je stvarno, ali nije bilo ovako filmski.

Kontam da je stvarno, ali nije bilo ovako filmski.

Evo nađoh nešto o toj epizodi, zaista nije toliko filmski bilo. Ali mogu da zamislim koliko će se priča naduvati u sledećih pedesetak godina prenošena preko patriotskih foruma :)
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/russia/6455858/Vladimir-Putin-saved-KGB-offices-from-East-German-looters.html
EDIT

EDIT: Da je imalo takvo mudo i čovjek kako se priča, pustio bi masu da zapali sva ta komunjarska govna.

Pa nije on tu branio samo komunizam, branio je i svoju zemlju i njene interese. Ko zna čega je tu bilo sve, u toj arhivi. Mrzim i ja ruski komunizam, ali baš me zanima kako ljudi nekako instinktivno imaju sklonost da zaborave otkud Rusi u Istočnoj Nemačkoj i zašto je Nemačka bila podeljena.

A koji su bili interesi Rusije u Istočnoj Nemačkoj, evo mene baš zanima?

Došli na letovanje '45, pa se malo zadržali.
A šta li im je značio takav jedan mostobran u centralnoj Evropi tokom Hladnog rata, jebem li ga, nisam pametan...

ne znam odakle toliko morona kojima je on fascinantan. lik je licemer i kompleksaš a takvi su i oni što ga vole jer im je fascintantno njegovo toliko forsiranje da ispadne neki zajebani baja pa se slika sa mrtvim medvedima, namešta mečeve u džudou kao šatro on prebije nekog šampiona, a kad mu neko javno ukaže na to da je šupak kakav jeste, siguran sam da ode prvo da plače kod debele brkate mame, pa mu ona mazi malenu pišu i kaže da treba sve da ih pohapsi i onda on to uradi.

ma siguran sam da ima malu šuricu

A koji su bili interesi Rusije u Istočnoj Nemačkoj, evo mene baš zanima?

Tampon zona između Zapada i Sovjetskog saveza? Sprečavanje NATO-a da dobije celu Nemačku?

VENTORD MILER GEJ . KAKO BLIC SAZNAJE
JEBACE TE VLADO PUTIN

TOLIKO SAM NA VISOKOM POLOZAJU DA PUTINA OSLOVLJAVAM SA DOVLA