Prijava

zašto neki ljudi mješaju energetska pica sa alkoholom(citaj votka), kad na njima iskljucivo piše da se ne mješaju. kakvi nuspojevi mogu izaci

paa, ja znam da su neki umerli od mesanja toga..
Ali stvarno..
Jedan moj drug je umro usled mesanja energetskog i vodke..

u-u, znam ja, znam ja: pomešaš dva litra gaziranog žutog soka sa dva deci lozovače i jednom guaranom, to zovu žuti fantom, ne sećam se zašto...

И ја сам умро двапут!

ja pijem red bul i finlandiju. kad sam pjan da me otrijezni.

jednom drugovi i ja dobili 450 € na kladionici nas 4 i kako smo bili prva godina faxa kupimo od tih para gajbu piva i 10 guarana . kad smo popili po 3 piva i 2 guarane nije nam bilo dobro jedan drug je dobio neku vrstu halucinacija

Serjodzo ja se ne zajebavam :)

Probao sam dosta en. pica, pijem uglavnom Guaranu, najvecu kolicinu u jednom danu 7 kom i tad su ruke pocele da mi trnu kao i zubi, u poslednje vreme dobijam proliv od tog sranja tako da ne pijem vise.

Energetska pića smanjuju percepciju učinka alkohola na motoričku koordinaciju, ali ga ne poništavaju, rezultat je istraživanja koje su brazilski istraživači proveli o učincima mešanja alkohola i Red Bulla.

Мој ретардирани ортак са својим цимером скупљо.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/387772_583470391692762_1919840513_n.jpg

Svaka čast.
Ja ne mogu da odolim i ne sprštim ispražnjenu konzervu piva/guarane/kokakole dameubiješ :D

народ нема леба да једе, а види ти ово...

studentarija bre, puni love... sve bi ja to u US Steel da zarade leba...

sad mogu lepu paru na otpadu da uzmu hahaha

Red Bull je sranje, Guarana bi bolje prosla u svetu da ima jaci marketing.

red bull jedino je energetsko pice koga mozes gajbu da kupis

Бачје, кажи ортацима да је кило лименки на отпаду 50 динара

jedna limenka je pola dinara ovde ima 160 limenki znaci kad ovo sve prodaju imaju 80 dinara taman za guaranu hahah

energetska pica su za devojcice.pravi muskarci smrcu koks da se razbude.

Знам једног што је шико кокс и јебо свако вече!