Prijava

sto se lepo ne drogirate k'o sva normalna deca.odes kod lerdija,uzmes kvoter,uradis se,bude ti dobro,boli te kurac za ispite,spavanje.

zasto postujete sad nece doci do izrazaja post od bezderanjamolim

RASNI ZVAĆU UJAKA DA TE BIJEMO ZATO ŠTO ME DIRAŠ!

Govno, preslatko.. Još veće govno ako ga kombinuješ sa alkoholom i deblja nenormalno..

Rasni, što diraš druge, mislim, koji kurac?

Ja ne mogu da odolim i ne sprštim ispražnjenu konzervu piva/guarane/kokakole dameubiješ

Isto, samo ne volim ako ostane malo tečnosti pa se prolije po rukama, to mi gadno u pm

Inače, čuo sam da ima ljudi koji skupljaju limenke i posle to tope u metkove. Koji kurac, nisu valjda metkovi od aluminijuma, nesam školovala?

Od 11 do 1 spavanje, provereno. Zavaram sebe da sam spavao dovoljno, i posle ustanem mogu da budem budan bez frke. Ako je zima (nocu se ne lozi logicno) popijem kafu da me zagreje, ne da me razbudi vec zagreje, a kazem vam da sam sebe zajebem, i potpuno sam odmoran posle tih dva tri sata spavanja. Ali to 2, 3 najvise puta za redom, posle necete ustati da jebe rak raka. Ako bih umesto 3 spavao 6 organizam bi se uspavao, i ne bih mogao da ustanem. Kakvi klincevi napici, Guarana, buster (hahaha) i sl.

ja sam rasan
zasto postujete sad nece doci do izrazaja post od bezderanjamolim

BezDeranjaMolim
RASNI ZVAĆU UJAKA DA TE BIJEMO ZATO ŠTO ME DIRAŠ!

ПОМОЗИ СИРОТУ НА СВОЈУ СРАМОТУ

juce sam probao pomesano B52 , kokakolu i sveps od djumbira malo je falilo da umrem