Европско првенство у кошарци-Словенија 2013

  1. Хајде неко да ми каже шта то заправо ДУДА ЗНА?

    Napraviti od govneta pitu.

  2. Misliš li da bi vodio nacionalnu selekciju na 10 velikih turnira da ne zna?

  3. Маљковић има јако чудан став гледе неких ствари у кошарци.... Премало цени атлетске играче, што у данашњој кошарци не иде.... Добар је он тренер и даље, али остао је негде у некој 2005. или 2006. години....

  4. Имамо ли бре шансе за СП?

  5. Imademo
    Bijemo Slovence sutra i idemo

  6. Значи немамо. Јебем ти сунце крваво јел их није срамота?!

  7. Па и ако пукнемо од Словеније боримо се за 7. место.... Тако да имамо.... А и ако не узмемо седмо место, имамо шансе за вајлд карту.... Тј. мислио сам да имамо док Грци нису испали....

  8. I da izgubimo sutra možemo na svetsko, ako pobedimo za sedmo mesto

  9. Lari omašio si temu lolo

  10. I dalje niko da mi odgovori šta ''ZNA DUDA'' ?

  11. Šalabajzer ti lepo reko

  12. Ko radi taj i greši. :D

  13. Па ок, ово сада јесте пита, али од гована. Није проблем изгубити од овакве Шпаније... Али 3 фаула по четвртини? Промашивање обруча? Одбрана на нивоу балета? Чија је то кривица?

  14. Zaрata
    I dalje niko da mi odgovori šta ''ZNA DUDA'' ?

    DUDA JE MAĐIONIČAR!!!1
    Na njegovom mestu, ni jedan trener ne bi napravio bolji rezultat na ovom takmičenju. Samo da izdraufamo ove slovenske pederikane i BANJA!

  15. Да су играли како је Дуда хтео не би онда ни пиздео на њих.... А мислим да они ''нови клинци'' из старе Југославије, када ју је преузео од Ћосића, ЦСКА (да, овај ЦСКА у задњих 10ак година је Дудино дело) и Олимпијакос (два пута) говоре итекако шта зна.... Зна да успостави квалитетан и више пута доказан систем.... И квалитетан тренер (нпр. Жељко и Месина) ће га успешно користити или адаптирати....
    На играчима је да испрате то што им тренер каже, а ови то данас нису радили....

  16. Preperusace nas Slovecni, jedino u narednom mecu da trazimo izlaz na SP sto ce se verovatno i dogoditi

  17. Е да.... Најјаче ће бити сад кад Кроасани јебени оду у финале.... У брука лаком делу жреба су.... Играју против јебене Украјине, Литванци некако кењкаво играју ово првенство, а Жабари нит' смрде, нит' миришу без Барњанија и Галинарија....

  18. Не, да се разумемо, са оваквим тимом не би нико направио бољи резултат, моја поента је Дуда сјајан тренер, али нула селектор.

  19. А то што је узео Дуда осамдесетих и почетком деведесетих, па то су били већ направљени играчи, које би водио и Пека пајдоман.

  20. Aha, drugo takmičenje bez medalje u karijeri. Teška nula od selektora.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.