Европско првенство у кошарци-Словенија 2013

  1. A moja uđe u popularne hehe

  2. Sve se vraća.
    Sjeća li se neko možda vaterpola prošle godine kad smo pustili Crnogorce? Pa kako se to ove godine vratilo fino. heh
    Tako će i sa njima. Nema brige. ŠPANCI CIGANI

    Sad mi krivo što nisam jebavo one Španske prosijakinje na ekskurziji i pravio im djecu, po cijenu side. Da sam bogdom napravio jedno 145 malih Gagića i Štimaca.

  3. А добро, трудим се да гледам позитивно, мислим да ћемо имати респектабилну екипу кроз годину дана на Светском, кад се врате Тео, Луча, кад се позове Милосав, кад се врати НОВИЦА УБИЦА. Са овог првенства имамо два играча која би могла нешто да тража, то су Недовић и Богдан... За Калинића нисам сигуран, иако је најсветлија тачка на првенству, јер је ту велика конкуренција. Враћање на Савана, Твитераша, Тепића и Трипка нема резона. Тео, неопходан. Мицова никад нисам гледао можда би и за њега могло да се нађе места. На петици смо слаби... Него, следи већини наших младих играча сезона Евролиге, ту ће да се доста искристалише.

    едит- Под кристализацијом, лоло, мислим на то како ће се показати Богдан, Гагић, Мусли, Милутинов, Лука Митровић, Цветковић( ?! ), ту ће да се види ко је за веће домете. Не можеш силовањем Хрватских тимова да постанеш играч. Анђуша дееефинитивно није играч ни за АБА лигу. А ови мали, Дангубић, Крстић, Мицић... дао бих им још годину дана доказивања по Домжалама и тако тим бастионима кошарке, не би им судио олако после овога.

    Петица највећи проблем.

  4. Реч, две о Катићу и Штимцу. Плаче ми се што Рашко није раније ''откривен'', или што је тек сад почео да игра ко луд. Сјајан је. Кад би имао не 33, него макар 30, па да се не бринемо.

    Штимац, иако полако постаје мем, нимало није лош.

  5. Не знам што сте толико одушевљени игром Катића на овом првенству, кад дечко ништа посебно није одиграо. Против Литваније се усро, против Француске није играо, а против цигана је одиграо солидно само последњу четвртину само зато што су ова гомна дигла руке и болео их курац. Можда је само против међеда одиграо солидну партију, али мислим да то није толико велики разлог да га толико дижете у небеса. Он је играч за јадранску и ону нашу смејурију од лиге, видећете како ће се усрати у Евролиги кад ће морати да се мачује са много квалитетнијим играчима.

  6. Да, и мора да се врати Мачван, реално.

  7. Рекох да су исто овако Шпанци карали и 2009.... Но добро, битан је пласман на СП, а не медаља.... Моја очекивања су пласманом у 1/4 финале испунили и више од тога би било равно чуду....

    Шпанци јесу први фаворити, ал' јеботе, мало више муда и жеље су могли показати, а не да се ови спрдају са нама са пола гаса.... Од Мицића очекујем да буде играчина, ако буде наставио да напредује наравно.... Битно је да већ тако млад има муда, остало ће, кроз четири, пет година, да поправи.... Бјелица ме разочарао, ал' већ ће њега Жељко довести у ред до светског.... Другачије ће све ово бити кад ови клинци буду одиграли годину дана више, кад се врати Тео, који је вођа ове екипе (Крле јесте капитен, али не може центар да сипа тројке кад је густо и да проиграва остале), Луча, Милосав можда, па сигурно ће и нека од ових пички што су испалиле репрезентацију да се врати.... Ерцег, Мачван, Мицов, Новица (за којег ћу да повучем што сам рекао ако се испостави да је стварно повређен) и остали....
    Ови клинци су дали цело своје лето и одмор репрезентацији, пласирали се међу осам најбољих и готово извесно обезбедили пласман на СП, што је и био главни циљ и то је то.... Украјина ће да пукне, тако да ако пукнемо и следећу, у борби за седмо место морамо да их бијемо.... Ако два пута на истом такмичењу пукнемо од њих, онда јеби га.... Који ће нам курац светско.... Чак и ако извисимо за вајлд карту у најгорем случају....
    Везано и за репрезентацију, криво ми је сада што Владе више није у Партизану, да од Муслија и Гагића направи играчине какве је направио од Крстића, Милојевића, Пековића, Перовића (небитно какав је сад, у Партизану је кидао), Марића итд....

  8. Ево сад се вратих, био да се видим са неким друштвом, попили по које пиће у кафићу.

    И даље ми је онај мучан осећај у стомаку звог пораза...И ДАЉЕ.

  9. Само да после Дуде неко ко ће да прави сам екипу, а не неко други да му је саставља. По могућству без враћања Твитераша.

  10. Типујем на Џикића, евентуално Кокошкова.... Само да не буде неко типа Ацо Петровић (наш ђембели, не Кроасан) или Шакота....

  11. Đurović, da ih ubijedi da nemaju pojma.

  12. Što ne bi doš'o Maljković, jer je na putu da ispuši protiv Senegalaca upravo.

  13. Ako se ne plasiramo na SP, vratiti Moku, pa da zajedno prestanemo pratiti reprezentaciju.

  14. Мислим да у мечу против Словенаца немамо шта да тражимо, јер се они неће ни пресвлачити, то се одма ујутру игра, биће спремнији, такође имају ону браћу Драгић, имају оног Гашпара, не знам да ли је то исти онај Гашпар из Отписаних, али фаворити су.

  15. Janezi će prekokurca igrati protiv nas, tu nam je šansa.

  16. Имамо ли шансе за СП?

  17. Po ovome Zapatinom ode nama košarka u kurac.
    Uz to ako ne sklone Nešu Traumu pušićemo estoncima za obruče

  18. ЈЕБАЋЕМО МАЈОРА ГАШПАРА!

  19. Не, не, хајде мало да причамо о култу личности Дуде Ивковића? Сваки пут кад се помене његово отпуштање, налети салва коментара ''КО СИ БРЕ ТИ, ДУДА ЗНА?''

    Хајде неко да ми каже шта то заправо ДУДА ЗНА?

  20. Opašće Slovencima moral sad,neće biti ni za kurac sutra, ima da ih sabijemo

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.