Prijava

Stivene, mrš u LDP, daće ti Srbljanovićka dobrog koksa :)
Elem, ako hoćeš sitna crevca, rekao je

da im ostanu kao uteha

a ne

da ti zamene to dete i da te više ne boli

Uteha je nešto dobro za šta imaš da se uhvatiš posle zla čija veličina prevazilazi veličinu tog dobra koje imaš. Npr. 2034. počeo je Treći svetski rat i civilizacija je uništena. Uteha je to što su grupe ljudi preživele u unutrašnjosti Australije i Južne Amerike. Ne znam šta bih više pisao.

Hahahah taj rad, neće joj biti teško, pronalaziće utehu u ostalima.

ma teraj taj rat tamo dalje kad ja umrem

Kako stojiš sa znanjem o hrišćanstvu, osim da su popovi lopovi? Reko bih ne baš, prema ovoj tvojoj... Logika ti ispod viri: popovi veruju u zagrobni život, popovi preziru život na ovom svetu, ko prezire život na ovom svetu, on je protiv ovog sveta, ja volim život na ovom svetu, popovi su loši ljudi, i ja ih ne volim. To ko onaj sa Mujinim testom homoseksualizma i zlatnim ribicama.

pricam o coveku o kome se vodi rasprava,ne o popovima i lopovima i tvojim gejevima koje volis da pomenes ,pa makara se i o kulinarstvu pricalo...u noc filozofiranje,a sutra ispit,neka...slazem se sa tobom...

Patrijarh počivši, Pavle, je bio dobar čovek. Ne svetac - čovek. Ova izjava njegova to upravo potvrđuje. Što se rata i pogibija u ratu tiče, jebi ga, dok je bilo države (pri tom mislim na Kraljevinu Srbiju) znalo se kako to ide: ko ima tri sina u rat šalje dvojicu, ko ima dva šalje jednog, ko ima jedinca daje konja ili neku drugu marvu za vojsku da mu se kuća ne iskopa. Tako se bar pričalo ii pošto kupio po to prodajem. Sa čisto moralnog aspekta - sramota je da neko ko sam nema dece pridikuje nekome što nije rodio više, pa makar to bio i patrijarh. Ipak, u odnosu na ove sadašnje crnorisce, Pavle je bio za primer.
Toliko.

ja mislim da bog postoji
a ako ste vi nastali od majmuna dobro

ДА ЛИ ЈЕ ЧОВЈЕК СИСА ЗБОГ ЈЕДНОГ ДИЈЕЛА ЊЕГОВЕ ИЗЈАВЕ КОЈИ ЈЕ НАЈВЈЕРОВАТНИЈЕ ПОГРЕШНО ПРОТУМАЧЕН ИЛИ ФОРМУЛИСАН?
МОЈ ОДГОВОР БИ БИО: НЕ.

SUKNO VAM GA RASNI! elem, KAKVI STE S DUALIZMOM, nije lose, prihvatis taj pristup i mirna Bosna!

i tvojim gejevima koje volis da pomenes, pa makara se i o kulinarstvu pricalo

Da, uzmeš dva pedera, naseckaš i blago preliješ kokosovim mlekom... Jesam li pomenuo da su pederi u pitanju? Nisam? NISAM??? Naime, u pitanju su pederi, pederi koje prelivaš kokosovim mlekom.

Uteha je nešto dobro za šta imaš da se uhvatiš posle zla čija veličina prevazilazi veličinu tog dobra koje imaš. Npr. 2034. počeo je Treći svetski rat i civilizacija je uništena. Uteha je to što su grupe ljudi preživele u unutrašnjosti Australije i Južne Amerike. Ne znam šta bih više pisao.

Океј, утеха, опет си у праву. Лакше је вероватно оним мајкама које су имале још деце. Али кривити оне које нису мислиле на такву могућност? Тј. поручити им да треба да криве себе... Неукусно, као овај мој наслов теме, у најмању руку.

Поготово ако није било услова за више деце.

ma meni najgori ljudi su oni koji napadaju svoje neistomisljenike i ismebaju ih a da pri tome uopste nisu upuceni u materiju

koliko vas je procitalo bibliju?

za popa je po meni pavlebio ok, promovisao je crkvenu skromnost i povucenost, sve ono sto danas crkva nije (raskos i ekstravagancija)...

nego, raspravljamo na zalost cinjanicama rekla-kazala, i ono sto smo culi od roditelja i okoline, posto je veliki broj nas bio decurlija kad se ovo desavalo, neko veca neko manja, a plasim se da neki sto postuju nisu jos ni rodjeni bili.

Da, uzmeš dva pedera, naseckaš i blago preliješ kokosovim mlekom... Jesam li pomenuo da su pederi u pitanju? Nisam? NISAM??? Naime, u pitanju su pederi, pederi koje prelivaš kokosovim mlekom.

pa da,vole oni da se prelivaju belom tescnoscu.vlajda su zato i pederi...

Mislim da je bio dobar čovek.

Uvek pamtim onu scenu kada se najzad sklonio kordon posle ko zna koliko zimskih noći koje smo proveli u demonstracijama i Patrijarh je krenuo prvi. Mi mislili saće da se vuče kao puž, star je čovek, a kad je pružio korak, jedva smo išli za njim koliko je brz....to mi ostade u sećanju.
Dobar čovek.
A Bog....svakako postoji.

celt

za popa je po meni pavlebio ok, promovisao je crkvenu skromnost i povucenost, sve ono sto danas crkva nije (raskos i ekstravagancija)...

Да не буде да га мрзим и само критикујем, ово је истина и свака му част за то.

djoni ti si pametan covek iako si grobar

Ja sam bio od onih što su mu zviždali na onom snimku. Ovo što kaže Kelt, za popa je bio ok, nikad nije zvao na rat i mržnju. Jeste jednom rekao Holbruku da Srbi sa Hrvatima ne mogu da žive u istoj državi, i tad je sva prozapadna javnost graknula na njega, al da vidiš čuda, Hrvati su se složili sa njim i poslušali to što je rekao.

Ni sektašenje na ovom forumu nije kao nekad što je bilo - sve sami šatro polu-trolovi.

pa da,vole oni da se prelivaju belom tescnoscu.vlajda su zato i pederi...

I onda se pomire oni pederi što mrze Boga i ovi koji u njegovo ime sodomišu mlade momke, pitanje Boga ostave po strani, zbog tolerancije, je li, i naprave orgije od Manježa do Svetosavskog platoa, polivaju se belim tečnostima i čokoladom.