Prijava

Glavni konje glupi baš si međed dabrobosanski

Дебилизам...

Šonsi ti si Glavni.

ollanik kuva spermu sa pajdom

Хах, Пуњач! Какав је то надимак? Си се истриповао да си неки јебач? Коа пуниш и те форе? Или си жешћи наркоман па се пуниш. Ма ти си сигурно наркоманчина распала. Јебеш ти то, кад неког кера стављаш на профил. Задржи те увреде за себе, те Џели упућене. Џела је за тебе ако ништа друго, оно бар ХомоСапиенс.

A šta si ti Vokasi došao ovde da serendaš koji kurac, šta ti kao napušavaš punjača punili te crnci dabogda idi tamo karaj ovce kad za bolje i nisi jebo li te najstariji isakov!

Шта још једно псето? Која ли вам је то откачена вијуга у тинтарама? шта се ложите на керове? Носите се у три красна еурокремом намазана курца облајвљена азијатским зубићима.
Јел вас пали можда кер? Мали кер? Е тај кер је прави, а не ти ваши. хахахаха драгуљче. Вероватно се тако смејеш, ретардирано, ко да те је испљувао осми путник па хропћеш самртнички. Дувај га.

moj niknejm je punjac,a ne punjač,to sto me zovete punjačem je druga prica :D

Alo punjac peonta je u vređanju šta se pravdaš pičko jedna punjacka, ipak si izgleda punjac jer te puni ko stigne siso jedna mala usrana

ne pravdam se,volite da me zovete punjačem iako mi to nije niknejm,jer sam vas licni punjač :D

može li u prvi post jogurtov orginal ili textualno ili print skrin, valja se podsetiti?

ahhaha truleks krpa, kakav je to gej nadimak? Kontam da si truo lik do koske, a uz to i furundžija, i dok ti je aktivac svršavao po faci ti nisi imao peškir pa si istu obrisao truleks krpom i tako je nastala vaša mala interna pošalica. Posel kad te odjebo ti si u znak sećanja na njega stavio taj nik.

napušite mi se svi kurca, mamu vam jebem u pičku!

Pičko glupa. Doći ću ti u Batajnicu i polomiti ti pičku, bez deranja molim

Dosao bi u Batajnicu kad bi znao koji trocifreni bus iz tvog sela uopste ide do grada. Jos i presedanje - to bi bilo previse za tvoj nejaki um, zavrsio bi kao belo roblje Ciganinu iz Zemuna koji bi te vozio da na stakama prosis na semaforu svaki dan, za koru leba i 2 piva mesecno.

Немаш појма, иди у першун :)