Prijava

Paninaro poginuo letos, brate, sa Dilanom se povremeno čujem

znam, bio sam, bila dobra štrudla na sa'rani.

Štrudla na sahrani jebem ti mater baš

jesi to tako nervozan što i ti nisi jeo štrudle? jbg, bila mala sa'rana, samo za familiju
doneću ti komad štrudle sa sledeće sa'rane, nemo plakiš

youtube.com/watch?v=eouwd-B8z8Y

Bogami Milu gori pod nogama... ovo šta je večeras na ulicama, to je kao u BG da je milion izašlo

prosti izlazak ne funkcionise vise (ako je ikada i funkcionisao), jasan cilj je potreban a to je nasilno preuzimanje institucija

Pazi, to može biti profitabilno.

https://www.in4s.net/wp-content/uploads/2020/01/IMG-74c158ac6116a1f9815bc11049e98086-V-747x420.jpg

crtaju se zastave po srpskoj Sparti, kakav preljep mural pored, neće naravno stajati obeležja satanske udbaške gadure

Ti si baš merodavan dok kenjaš sa građevine iz Kazahstana.

Ako Milo nakon svih ovih sranja opet dobije izbore ove godine, onda Crnogorci definitivno jesu Srbi

Ali koliko me boli kurac šta se dešava sa crnogorčinama jebenim, nebitno kako se etnički opredeljuju, bukvalno su ista govna. Nemam pojma da li se svi oni što su na faksu u Bg izjašnjavaju kao Srbi ili koji kurac, apsolutno nisam video seljačkije i bahatije ponašanje, kao da je svakom od njih ćale kupio parče Beograda! Po menzama nisam išao, ali slušao sam od kolega da su se tamo ponašali najgore. Bar da je bilo neke koristi od onih njihovih čemernih riba, ali jebiga, kad vidiš onu durmitorskobokeljsku fizionomiju skapiraš da je tvoja 30 i nešto godišnja komšinica apsolutna boginja za sve crnogorske studentkinje.

pa sto komentarises na temi koja se zove "dobro jutro, crna goro" ako te briga za crnogorce brt