Prijava

Kod mene podbacio Gagula, pa Micić.....ma svi osim Gečea Mađije.

Katastrofa 58 u minusu milosav,kalinić,žofri nula milutinov leo raško i varda me kolko tolko izvadili

Kupite Dozeta za 30 kredita uterace Zvezdi ko svaki put...

imam isto bodova ko dzoni sa kolom manje lololol

imam isto bodova ko dzoni sa kolom manje lololol

Tempiram formu lolololo

ovo kolo sam sabio i odmah se popeo na četvrto mesto.

Solidno kolo, plejevi mi bili odlični (46 zbirno), bekovi/krila i centri solidni, po 10 indeksa u proseku. Morao sam da izbacim Draganimala i Marjanovića, nisu opravdali očekivanja a cena bi im sigurno još više pala posle ovog kola. Za vikend očekujem oko 140 indeksa i porast kredita za 30-40, jebanje Vukajlija lige se podrazumeva!

Meni je prve godine cilj samo učešće u ligi, a o nekim ozbiljnijim rezultatima može da se razgovara tek u narednoj sezoni, da ne kažem sledećoj :)

El se prijavio još neko za EL ili su smo samo nas trojica sa početka, da ne igramo ligu samo nas trojica uz kurac

Ja nisam. Samo ABA Fantazi.

Фантазирам да ће Звезда ове године дузне јадранску. :3

Ako vršite izmene, nemojte da ih poništavate kasnije. Meni sjebalo ovaj tim za našu ligu, pojelo mi jednog igrača i sve raspoložive kredite, sad ne mogu da zatvorim tim. Vidim dosta ljudi ima takav problem, valjda će da poprave jebem ih usta.

napravio tim za EL al samo 4 ekipe sa vuke slabo....

Opa fenjer nije više kod mene :)

Је л' има за Евролигу фантази? Имам ја три клуба ако устреба....

Може ли неко да ми објасни шта значи ово?

Maksimalni porast cene je 4.61 uz indeks 30
Minimalni porast cene je 1.3 uz indeks 26
Minimalni pad cene je 0.7 uz indeks 24
Maksimalni pad cene je 4.61 uz indeks 20

da će da mu pada cena ako ne nabije index 26. uz index 24 pada minimalno moguće a za index 20 i manji maksimalno moguće

diperu vukajlijaEL je liga šifra ista ko za aba