Prijava

eo vam oboici na pvt link....taj je meni dub poslao

pa proćiće ti barem cela sezona dok ne staneš na noge sa statistikom dube....kako misliš da isključiš konferenciju?

E da, unapred da znaš, kad stekneš predispozicije da možeš da kucaš, moraćeš da namestiš u onim signature moves dunk pakađže...inače ti neće kucati sve i da imaš 99 standing dunk

Pazle srbine, navijaj za Minesotu, igra Peković, a i optužili ih za rasizam

Koja je minimalna zahtevnost? 2K13 sam igrao bez problema, valjda ću i 14 moći.

gde je jebeni hot step??? i kako da pravim blok igraču, jebem ti kako komplikuju sve

Moraš jebeni analog da imaš.

imam i analog al sam naviko na tastaturu da igram...i koja je to fora da nema na tastaturi sve to, na prošloj je imalo

Ja još uvijek nemam pojma, al napredujem nekako.
Pezose, jesi poslao narodu linkove, da ne moram ja?

počo sam karijeru...draftovo me dalas, bio na razgovoru još sa milvokijem i bostonom...
sitno sve, par poena al dobro....
samo me jebe jer nema hot stepa i bloka i mahanja rukama....čuj mora analog mater im jebem

Pa probaj da dodaš kontrole za analog, na tastaturu.
Ja zaboravim poteze, i onda povučem analog na koju bilo stranu kad sam pod košem, pa često i zaserem akciju, ili kad radim neki bek step ili tako nešto, pa ako ne držim lijevi analog kako treba i pritisnem x, on doda loptu. Jebi ga. I ne mogu da zakucam nikako, ni na treningu. A ima 6'7''.

koliki ti je dunk? i koliki ti je standing dunk? od toga ti zavisi zakucavanje...i moraš brzo trčanje da držiš al to verovatno znaš...
a ako imaš dovoljno velik dunk, moraš onda da namestiš dunking pakeđž da bi mogao da kucaš

šta je ovo?
http://www.youtube.com/watch?v=1kh0K2kyGJA

A ne znam trenutno koliki je, možda na pola, nem pojma. Znam da imam ofanzivni i defanzivni skok 89/92, ali opet slabo može doći do lopte. Najviše me nerviraju kad mi moji uzmu skok. Parkeru dođe lopta a ja se satra da se pozicioniram kako treba.
I kako da ih blokiram kad sam u svom reketu? Ja držim L1, ali opet se mogu progurati, a kad sam u njihovom reketu, oni rašire ruke i ne mogu prići košu.

To ti je next gen 2k. Za soni 4 i eksboks.

šeka ti sve vreme pričaš o soniju i xboxu za ono takmičenje u trojkama i kucanju?

uđi dube u edit my player i idi na signature moves...skroz dole su ti ti dunk pakage...tu ih namestiš i onda može da kuca

Ne ja, nego za komp. Da znam kako da snimam preko kompa poslao bih snimak. Ima na asocijaciji, mozda cak i na karijeri

Мораш да набуџиш данк на 60, мислим.

Ja sam atletik plej, i zakucavam laganica.