Prijava

па ти га баш на велико удараш батке, кад продаш то биће нове катастрофе, само нам најави да се повлачимо на време

dajte mi monera sad da mi popucaju krvni sudovi sve neka mi popuca u telu i pocne da krvari

kakvo je ovo preljevanje vrednosti iz bitkoina u etereum onaj šugavi?

ne znam, al valjda će se javiti neko ko se razume u ekonomiju i tako to

I za tri dolara profita, Maestro, ti si danas na okruglo 76 sajtova ostavio post u kome kudiš konkurentski bitkoin ne bi li svom digao cenu. Show

какве дебилчине куку мајко

Koja 3 dolara profila, ripple ide na 10 dolara do leta, stellar ga prati u stopu. Sad sam prebacio jos para u te dve valute i sad imam 100 ripla i 100 stelara

одвратна музика

Snima se film o John McAfee-u, glumi ha Dzoni Dep

Маестро ♦
Koja 3 dolara profila, ripple ide na 10 dolara do leta, stellar ga prati u stopu. Sad sam prebacio jos para u te dve valute i sad imam 100 ripla i 100 stelara

Ako sam dobro razumeo, ti znači presipaš iz šupljeg u prazno, pa ako ti se iz toga zalomi neki cent za žvake, šućur alahu.

- Donesite mi račun.
- Odmah, gospodine. Plaćate gotovinom ili karticom?
- U bitkoinima.
- Izlazi napolje, bre, hoštapleru jedan..

Losi si razumeo, imam 100 ripla koje sam platio 110 dolara, i koje planiram da prodam za 1000 dolara za par meseci ili do kraja godine

Kako sad kad ljudi kupuju ili prodaju stvari u zamenu za bitkoin (ukljucujici i novac) imaju neku garanciju da nece biti izjebani. Npr stavim ja na ebay oglas da kupujem bitkoine i placam 12000 komad. I sad javi mi se neko, i sta cemo onda? Ako ja njemu posaljem pare prvi, on mene moze da izjebe i ne posalje bitkoin. Ako on meni posalje bitkoin ja njega mogu da izjebem i ne posaljem pare. Ili recimo ista situacija samo umesto para da je mobilni telefon ili laptop. Da li zakon stiti lopove u tom slucaju?

hahaha bach se zaprepastio zbog elektosvinga

Nadjete se pa popijete masnu pivcugu

Kako sad kad ljudi kupuju ili prodaju stvari u zamenu za evre imaju neku garanciju da nece biti izjebani. Npr stavim ja na kupujemprodajem oglas da kupujem džordanke jedanaestice i placam 80 evra par. I sad javi mi se neko, i sta cemo onda? Ako ja njemu posaljem pare prvi, on mene moze da izjebe i ne posalje džordanke. Ako on meni posalje džordanke ja njega mogu da izjebem i ne posaljem pare. Ili recimo ista situacija samo umesto džordanki da je mobilni telefon ili laptop. Da li zakon stiti lopove u tom slucaju?

ollanik

hahaha bach se zaprepastio zbog elektosvinga

hahahah a tačno ga razumem

Jel može bitkojn u česnicu? Ne može. Nemam više pitanja za bitkoinaše, sve je jasno.