Prijava

Od danas ponosni vlasnik 0,5 bitkoina

422,797.74 din si dao al ti mnogo 140 za baksis?

Kakav ples na sajli. Kad trehnu te kripto valute, mnogi ce se hvatati za glavu

Al dobro je da nemate kinte pa da ulažete neke veće cifre ovako će se samo buržuji zajebat a za njih me boli kurac.

Svi hoće guzovače love i na brzaka, nema nema

Rudario sam kriptovalute pre 5 godina, konkretno litecoin. I nešto sam petljao sa wallet-ima, backup, ovo ono, i na kraju izgubim wallet, hard disk je crkao. Nije bila neka suma, tadašnja protivvrednost oko 200 evra. Juče nađem davno zaboravljenu knjižicu sa nekim email adresama, username i šifre. Ulogujem se, vidim wallet.dat. Sinhronizujem block chain, i vidim stanje... 4487 komada. Sutra dajem otkaz.

Супер друже! Немој заборавити да пошаљеш разгледницу са Хаваја или неке друге и треће тропске локације! Поздрав топли!

Hvala brate, mnogo mi znaci :)

Okaci ovde printskrin ako ne lazes

ahahah ajde ne seri, to je fazon preko 700k e

oh davno zaboravljena knjizice, otkad te nisam video, pa da vidim sta se nalazi u tebi...hm oh 700,000e pa to je sjajno, kako te ranije ne nadjoh

Sprda vas, a za Maestra sam mislio da je ono malo bistriji lik al jbg izgleda da stvarno vjeruje kako će mu kripto valuta donijeti zaradu. Rođeni ste da budete sirotinja, nema vama izlaska iz nižeg staleža jer vam je takav mentalni sklop.
Znam da me mrzite al vam govorim istinu :D

ne govoris istinu,nego si ljubomoran na milos88-a

ahahah ajde ne seri, to je fazon preko 700k e

Pa jeste xd