Prijava

EKV je sranje, a to je moje lično mišljenje. I imaš puno pravo da se na njega posereš, jer ja ga iznesoh u javnost. A valjda je taj konkretni bend nastao, stvarao, svirao i crko na prostorima koje zovemo "domaći".

da,jer sam mislio da trolujes to za sektu
al izgleda da ozbiljno to mislis,sto je kanal :D

Previše ljudi danas misli da "to je moje mišljenje" opravdava to što im je mišljenje sranje. Možeš da kažeš da ti se ne sviđa baš EKV, da nisi slušao dovoljno pesama ili da ti u tom trenutku kad si slušao nije nešto leglo, ali ne možeš da kažeš da je EKV sranje. Naravno, ima fanova EKV-a koji su debili i sekta, ali ima ih za većinu bendova, bože moj... Ali realno, EKV je do jaja bend, u top10 eks ju roka.

EDIT: Mada kontam da Kizo troluje, ionako većina ljudi koji govore da je EKV sranje i sekta ili troluju ili su debili koji misli da je kul i egdy da se kaže da je sekta.

ja baš jednom uzo da ih slušam, odslušo jedno 25 random pesama za redom i njah...mogu reći da mi se ništa skoro nije svidelo...previše komplikovano sve...valjda meni više odgovaraju simpatične igre rečima.
al ko voli nek izvoli boli me kurac....mada gajim netrpeljivost prema njima zbog dva fana iz neposredne okoline, a jao....pa znači lakše može da se razgovara sa ženama u crnom ili nekim ldp-ovcem nego sa njima....

ipak sam ja pogresno i previse bukvalno(nadam se) skapirao taj izraz sekta...jer kad neko kaze ,,sekta,,ja bas mislim na pravu sektu,jer neki ljudi(kao moj ortak npr) tripuju satanizam npr u muzici i slicno,pa sam mislio da je i ovde to slucaj...kad neka skupina ljudi mnogo vrsipuje nesto,isto se moze nazvati sekta...jbg,to jeste slucaj sa ekv-om,al jebes bend koji nema svoju sektu,realno,takav bend cesto ne vredi kurcu xd...

Čekaj, jel treba da kažem da je nešto dobro ukoliko se meni ne sviđa? Što vi pričate o fanovima uopšte? A to "moje mišljenje" ne opravadava ništa. "Moje mišljenej" je samo to, i kad je izneseno u javnost ima svako pravo da ga posere, kritikuje ili da se složi potpuno ili u nekoj mjeri. Doživljaj neke muzike je subjektivna stvar. I to je to. Ne leže mi nikako. Ne bolim ni boraniju, harnu najodvratnijeg mogućeg mirisa i izgleda, a bome i lošeg ukusa. I ona je sranje.

eej bre dođi mi u kraj i ponovi to za boraniju

ni boraniju, ni grašak. Grašak možda u salati, alo boraniju... Bljuv

grašak može, grašak je kul.

samo u ruskoj salati.

Regina je odličan bend, slušate li njih, sad su bili na DM satu?

jebem li ga,ima mnogo lepe muzike domaci rok...
kao npr grupa ,,film,,
mnogo objasnjava

tj hrvati su,al su tad bili u drzavi sfrj,pa nisam pogresio
iako po mom misljenju raspadom te drzave,raspao se i domaci rok
uopste ne gotivim domaci rok koji nije ex-yu
da ne govorim o 21. veku...jebeni fejlovi...cak i oni sto su bili aktivni u sfrj i sto danas transferisu nastavljajuci su mi ogavni...bezte bre u grob,raspadi

Ne bolim ni boraniju, harnu najodvratnijeg mogućeg mirisa i izgleda, a bome i lošeg ukusa. I ona je sranje.

Mislio sam da svi Bosanci vole boraniju, kad sam bio tamo kao mali, izašla mi je na nos, i to još ona prezrela, jeli su 24 sata dnevno.

pa sta drugo su imali da jedu bosanci u to vreme,lolo

fejl su tezak...studenti koji pokusavaju biti kul

a van gog je samo fejl tezak,iako imaju neke dobre pesme

Искрено сматрам ЕКВ најбољим(музички најквалитетнијим, у текстове нећу да улазим јер су већином небулозе које можда и имају неког смисла кад се замислиш, ал кад се још боље замислиш можда и немају) бендом у Југославији икада, а и на светском нивоу.

A boraniju niko ne voli, al se prave da vole. Zašto, niko ne zna.

Boranija, mlada puterka, sa mladim ali ipak slanim kajmakom, kao garnirung uz pohovanu praseću džigericu, zalivena obilno domaćom smederevkom. Nemaš pojma o boraniji, Kizo.