Prijava

pa marcipan nije ti ni sad kasno da slusas neku drugu vrstu muzike, u to doba jeste bila ekspanzija raznih turbo ovoga onoga al opet su to napravili ljudi koji su pre toga bili u rok muzici samo su krenuli ovamo za pare

evo lepog spoja rok muzike i narodne, ali one prave narodne
http://youtu.be/c-OStOjCe0k

Kad ljudi kažu da slušaju eksju rok, treba da naglase da slušaju 'feget' podžanr tog istog roka.
Smak je bre bio(i ostao) progresiva i fjužn svetskog kalibra.

A kenja mi se od ovih ulazaka u harem, oj moravo i sličnih sviranja kurcu za široke narodne mase.

Zato ću vrlo verovatno umreti pre tebe :)

Ne bih ja bila tako sigurna, mnogo je meni ovo stresa. :)

pa marcipan nije ti ni sad kasno da slusas neku drugu vrstu muzike, u to doba jeste bila ekspanzija raznih turbo ovoga onoga al opet su to napravili ljudi koji su pre toga bili u rok muzici samo su krenuli ovamo za pare

Super ti nik :) Pa nije, slušam, otkrivam život svaki dan, hronično izlazim iz geta (i ne bih da se ovo shvati u kontekstu muzike, ne sviđa mi se hip hop). Informišem se, i baš zbog tolike količine dobre muzike, ne mogu da se uživim u Parni valjak.

Dobro, može Smak.. :)

ma nije samo smak moze i drugo, polako , a ovo za nik ;) hvala
kuplung-e ko sto rekoh sve je stvar izbora

Чорба је била готивна прије рата, ЕКВ има ђутуре добрих ствари, Азра је квалитетчина од бенда, забрањено пушење је такође генијалан састав, смак су безвременски бенд, прљаво казалиште такође има камару добрих ствари ко што рече менијесамодосадно.. има још гомила састава који жаре и пале а човјеку би требао бољи рад плућа да их све наброји, углавном, ово пљување по, рецимо, нашој музици уопште није кул, чак шта више, тотално је ретардирано. Ако изизмемо плаве оркестре и остале плачипичкасте бендове који, далеко од тога, да чине окосницу екс ју рока, можемо закључити да је наш бивши рок генијалан.
Ствари које се данас снимају по драгом нам балкану ни у најтривијалнијој бјаци не би могле да се упореде са стварима које су се некад појављивале на нашем музичком тржишту.
Због тога више слушајте Бранимира Штулића а мање читајте Блекхолеве текстове по тарзанијама.

http://www.youtube.com/watch?v=a2CcyWvvLNM
Evo, može se i na ovaj način reciklirati domaći rok. U nekoj savremenoj izvedbi može dobiti ponovo na aktuelnosti, što da ne.

o o o o, kiše jesenje, o o o o...

Kazalište je prvi new wave bend u jugi, to je činjenica.

pa ti onda nisi nikad čuo za pankrte, paraf, la stradu, buldožer... da ne kažem azru

Joj, jel' ovo zamrla tema, ili?

Nemojte da tovarite Plavi orkestar, ima da dođe džimi da kaže kako oni uopšte nisu naivni.

A EKV je sekta i sranje, ma šta Ludi Čak rekao.

Galija je zakon, pričajte vi šta hoćete!

A EKV je sekta i sranje, ma šta Ludi Čak rekao.

Paz, ja ne smem da tvrdim da u potpunosti razumem Pušenje, Bombaj štampu ili Elvisa J. Kurtovića, da ne pričam o Loši, Hariju &Co... Pa i ti zadrži malo rezerve prema EKV.

A EKV je sekta i sranje, ma šta Ludi Čak rekao.

Ono što je činjenica je da su fanovi EKV-a sektaši, ne da je sam EKV to. I naravno, sektaši EKV-a su najbolji materijal za trolovanje kojem sam ja za života pristupio. Jedna rečenica je dovoljna da da katapultira sav mistični gnev u nedrima sektaške jedinke, neverovatno nešto, trebalo bi za posmatranje na časovima da se radi.

A što se inače domaće scene tiče, ono, klasika - ZP i Azra su mi oldskul, svako ima svojih flopova, naravno, Smak majke jebe oduvek, a prva 3 Čorbina albuma su ono što su Amerskom metalu prva 3 albuma Metalike. Kvlt.

I ta stavka mi ne stoji kao subjektiva, već kao jedna onako jaka, betonska činjenica.

A EKV je sekta i sranje, ma šta Ludi Čak rekao.

ipak ti nastavi da trolujes dvanestogodisnjake po posterima,mislim da su to jedini ljudi koji zapravo mogu da se prime na tvoje trolove

OH!
EKV je odista sranje. Ako smatraš da ne moće ozbiljno da se kaže da je EKV sranje, onda jbg.

Jel treba sad je da kažem da treba da nastaviš da se trudiš da ubodeš ponovo onaj momenat malog kera, ili da nastaviš da baronišeš po forumu?

reci sta oces,boli me kurac
ako ozbiljno mislis da je ekv ili bilo koja muzicka grupa sekta,stvarno ne znam sta da ti kazem,lolo
najjadnije mi je kad neko u raspravi pominje ono sto nema veze sa temom,kao da bi spustio,al odg. cu ti...momenat malog kera tesko da cu opet ubosti,ali i dalje lupetam slicno nekad,lolo...i ne baronisem nikad,ko veruje,veruje,ko ne,boli me kurac...

najjadnije mi je kad neko u raspravi pominje ono sto nema veze sa temom,kao da bi spustio

E?

ipak ti nastavi da trolujes dvanestogodisnjake po posterima,mislim da su to jedini ljudi koji zapravo mogu da se prime na tvoje trolove