Prijava

Ja mislio bio ekološki apel protiv izumiranja pingvina. Dobro, Barracuda povlačiš se sa neta, neka ti je sa velikom srećom u životu, nek' sa Rockangel bude bajno i divno - i ja mislim da si u petak gledao South Park na B92 pa si dobio ideju za ovo...

I sve lepe želje i Rockangel takođe...

Ja samo da vam kazem da vam zavidim ako u nameri da bez neta budete godinu dana, a i ako tako ne bude, budite vi srecni jedno s drugim. ...A mi cemo svi manje vise, uvek biti tu negde po netu, ovde sigurno. Pa se vidimo u ponedeljak decembra 2010. oko 4 popodne, ako ne nista ranije...

Godinu dana...bravo!
Srećno!

Е па нека вам је са срећом!

hahahhaha ajoooj xD

pa oke, vidimo se za god dana ;)

p.s. ovo su uradili samo da bi jeftinije prošli, da nas ne zovu na svadbu.

tesko je samo u pocetku, kad udjes u stos ne nedostaje ti net.....srecno...

Ćao Barra, Rockangel! Nedostajaćete nam mnogo! :(
Šta ćemo mi bez Barrinih "ličnih palmi"...? :(

Jebiga, nisam znao da stabilna veza podrazumeva odricanje od neta... Ali još jedan razlog da se ne vezujem .:D
Ok... hajde da pravimo najrazličitije priče i dobijamo najrazličitije ideje zašto se ne pojavljuju...
Ko će prvi!?
PS: Može se bez neta, ali ti uvek zatreba lak pristup informacijama, tako da je za školu, fax, posao neophodan...Mada, ne nedostaje to. Nedostaju ljudi.

Šteta, odlazite baš kad Rockangel treba da postane moderator... :)))
Ajde pozdrav.

Hahahaha, al' ce biti fora kad jedno drugo prevari sa Ju Tjubom. :)

Predlog za Kaziena - Banovani iz ljubavi.

Srecno,ljudi! E, da se neko voli u ovom surovom svetu:))

Ljubav će pobediti sve,
Volite nekog i nek' neko voli vas :)))

Aj u zdravlje, pingvini, dobri mi ostajte :)

Taman toliko će da traje ljubav...Posle ima da dosadite jedno drugome pa trk nazad na Vukajliju...Al biće problem ako ste u braku pa imate zajednički komp!!!

Penguins are... Отишли... Вратиће се тачно за 364 дана, 23 часа, 31 минут и 56, 55...секунди на Вукајлију.

mislim da ako izdrze tih godinu dana bez neta (sto je meni totalno nerazumljivo i bez smisla) nece se oni ni posle toga vratiti......

Nznm cemu ovo...ali cak i da su tako odlucili.....i cak i da izdrze godinu dana..i za 1god se sete vukajlije...svaka im cast

Рест ин пис сајбер другови!

Laze! Nista on nije odlucaio. Sluzba ga salje u vetrovite krajeve bez interneta!

http://www.debatableland.com/.a/6a00d83451b73069e200e554037b098834-800wi

Jednom sam pokušao da izdržim nedelju dana bez interneta. Izdržao sam dva dana. Nek' vam je sa srećom, ali nećete izdržazi celih godinu dana. Nema teorije.
+ za ideju.