Prijava

Koja puši zlo ne misli!

Cigare su sranje, ja sam (trebalo bi) pluća sjeba' još u srednju školu, čoče, htio faca da ispa'nem pa kupim kutiju cigara. Kako samo pivo (ili 2) ne kupih tad jebo me kurac da me jebo.

Не разумем...У коју групу да те метнем?

Nepušač, koji povremeno zapali (i posle drugoga dima zažali).

Cigaru za cigarom...

Nepušač iz 2 razloga: neću da pušim, a i da hoću ne mogu, jer mi je mnogo gadno (probao jednom). Inače moja stara je patološki pušač i kad vidim do koje granice seže ta ovisnost kod nje odmah mi bude drago što nisam pušač.

I kod mene - ja probao na ekskurziji al' sam posle morao da plaćam štetu zbog požara...

Nepušač iz 2 razloga

1) moji roditelji purnjaju po 2-3 pakle dnevno i vidim koliko su zavisni (npr. kada u pola 4 ujutru na minus xy odlaze po kancerogene štapiće) i to mi stvarno ne treba

2) no, taj razlog nije primaran. Pre oko 3 meseca sam utrčala u školu kasneći užasno, u potpunom haosu - između ostalog, zaboravila sam da stavim parfem. Kad sam sela, devojka koja sedi iza mene mi je rekla, citiram: "Alexandra, ti smrdiš!!"

Možete pretpostaviti da sam se momentalno lišila svake pomisli o cigaretama :)

mislim da je definitivno dobra fora da svi furamo zvake u obliku cigareta, onako oklembesene na donjoj usni...

Alexandra... Pošto si već trčala u školu, logično je da si se oznojila, pa se verovatno smrdela od toga...
:)

Ja sam više za lule i čist duvan... Ak' se nađe. Ili zdravu travu.

zvacemo te Smrda Mudric- odsad.

mene ili Aleksandru ? Trava ne smrdi, ona lepo miriše...

Lula bazdi tako gadno da je to za neverovati...
Nargile su cool. Naravno samo ponekad. :D

Zvake u obliku pljuga i tacka!