Prijava

Тако бих и ја урадио. Покупила се и отишла, али пре мислим да ће бити чудо за три дана.

гледајући на ово као на умјетност, биће бум, стрпите се. знате кад знам да ће бити

Типично за Вукајлију први коментари су били типа: "Јеб'о бих је!", "Глупа је!", "Луда је!", "Пајсерка!" као и разноразни покушаји доброг или лошег троловања.

Глупо или не, нека је лудача и пајсерака (између осталог и мени је симпатична), свиђа ми се што је пажњу после дуго времена, уместо разноразних старлета и старлета у покушају, заокупила образована девојка која покушава да буде креативна.

Ispašće da je popušila neku opkladu, pa je morala to da radi. :)

ako se ispostavi da je to u pitanju, raskomadaću je i podijeliti po komšiluku, valja kupus kiseliti a kamen skup.

Devojka razmišlja aut of d boks

Чекај, па она треба да дипломира режију на ФДУ, можда је то део завршног рада, тј. дипломског (како се то већ зове на уметничким академијама). Видите да држи камеру и фото-апарат уз себе, можда прави неки нови документарац, нешто типа како је ћутање понекад гласније од било које (само)рекламе у медијима.

Da, tako je, al da nije u pitanju dobra pička, nego neki neopran bradati lik, il bi ga prvog dana pendrecima i pesnajama oterali, ili bi sve boleo kurac.

pa dobro, možda je glupo poređenje to jest glupo je, ali da je Če Gevara imao plavu kosu koju je furao zalizanu unazad i spojene obrve koje je šišao jednom dnevno i da je nosio cvikere, Fidel bi ubio i sebe i svog brata kad bi vidjeli tog bansjea.

Tenore i Fenderere, aj iskreno, jel smatrate da ste iznad nas plitkih retosa koji je ne razumemo? Jel mislite da je umetnost nesto uzviseno za sta valja imati staza, a da ga vi imate vise nego mi kojji bi je samo kresnuli (ja ne bi, grob je, al aj sad)?
Al aj iskreno, keve vam.

Count Zero

Devojka razmišlja aut of d boks

:D

Možda je shvatila da je Bosanka, i da samim tim nema šta pametno da kaže.

rahmetli, ja se stvarno nadam da se ti zajebavaš, da troluješ, da si bolešljiv ovih dana ili nešto.

ako nije tako... jebiga. šta bolan ja razumijem? vidim nešto onako kako ja vidim, i gledam to sasvim realno, ništa uzvišeno ništa nedostižno, samo realno sagledavam stvar. povezao sam dva i dva i dobio sam nešto. ćao.

I jebem ti osobu koja završi dva faksa, a ne ume da se snađe. Džabe faks ako si retard.

Ne znam zašto, ali uopšte mi se ovo ne dopada.
Ne znam šta će se desiti na kraju, ali ne sluti na dobro. Daj Bože da na dobro izadje