Prijava

Па да је заједнички дупли Кафке, Валдемара и мога ћаће, опет бих тражио трајни.

Da nije Kurd ili onaj sa zelenom majicom, ne mogu da se setim kako se zvase?

Ајде, буде то занимљиво пар дана, да зезаш људе мало, али живјети од тога да јебеш све на сајту у здрав мозак, да тако храниш сујету коју никад нећеш моћи у стварном животу, па то је већ патолошки случај. Болест. За добро самог тог човјека, ко год да је, не мијењати одлуку. Зарад нас свих иоле "нормалних" на Вукајлији, перманентно ауторе сличног типа послати у карантин како се зараза њихових дебилних подвојених личности не би даље ширила сајтом.

Banujte ga da nastavi sagu!!!

Ja samo mislim da mu je trenutno dosadno u životu, dosadnije nego inače.
Ako je sam, ostaće još dugo sam, a ako nije, onda mu je žena otputovala kod svojih, povela i sitnu decu, a on ne zna šta bi sa sobom..

98 posto sigurno znam da na ovoj temi ima ljudi koji znaju ko je on, ćutim zbog onih 2 posto.

Dal je paninaro, čovek od 40 dina dozvolio sebi da da se spusta na taj nivo?

Neviđeni smarač koji blati ime pravog, jednog i jedinog Boba Roka. Da je bar duhovit, ali daleko je od toga...

Imam osjećaj da će kraj biti neočekivan.

BOBE, JAVI SE SA ORIGINALA!

Odbanujte ga. Ipak je on duhovit i dubokouman autor.

Nema šanse da je paninaro, jer ih razlikuju dve nepremostive razlike: Bob piše kapslokom i ekavicom.

Ne tražim ban, nije u redu, ali ono - može bez odbana, što da ne.
Ukratko: koji će nam kurac, eto.

Ostaviti trajni ban. Mnogo sernja lik.

Bobo je moj daleki rodjak, potiče iz vlastelinske srednjovekovne porodice i sve najbolje o njemu.
Govno je komunističko samo i to neka popravi inače samo reči hvale za mladića.
Glasam za odban na pet dana i onda trajni ban kad se ne nada.
Može odban, a može i trajni ban.
Moj glas za odban pa onda trajni može posle pet dana kad se ne nada :)

Мислиш да се истовремено напушаваш са две особе, а иза њих се у ствари крије само једна од 42 године. Чари интернета... Мада ми и даље тешко да поверујем да је човек причао сам са собом и надам се да је ипак у питању Пазл или неко трећи. У сваком случају, стварно треба похвалити модераторе што су дозволили ово феноменално смарање нехумором и спемовањем.

Mali Ker

Nema šanse da je paninaro, jer ih razlikuju dve nepremostive razlike: Bob piše kapslokom i ekavicom.

пахахахах