Svi mi koji mislimo da je vukajlija otisla u kurac

  1. Али зато имаш одличан просек.

  2. Na Radijaciji je prosek 50, ovo mi je bekap kad onaj banuju.

  3. e, neki od vas rekose da bi trebalo umodovati nove ljude

    slazem se da to moze osveziti sajt na neko vreme, ja kad sam postao mod mnogo se toga na sajtu promenilo...bar za mene hehe

    u pocetku sam odabirao milion stvari koje sam imao u omiljenim definicijama/posterima, brisao sam defke i psotere, vremenom sam se smorio, potrosio da tako kazem

    ali dobro sad..ovo nije tema kako osveziti vukajliju, nego zasto mislite da propada, dal su upropasteni segmenti sajta, ili je drustvo lose itd

  4. Vratile se devedesete....

  5. Нисам се обраћао теби Радиоактивни него мањинама са три дефиниције.

  6. ja nesto mislim da ce u roku 2 sata da se zakljuca tema i da ce biti jedno 20 banovanih autora

  7. šta tebe boli mitar kolko ja imam definicija?

  8. Не знаш ти још ко је Тибор!

  9. Situacija se zagrejava iz minuta u minut , ja samo cekam veliki prasak tj. spominjanje majki sve u 16

  10. Шонси
    Не знаш ти још ко је Тибор!

    Znamo.

  11. Ма нисам теби реко.. :)

  12. paninaro

    JA SAM BIO PROŠLE GODINE FINO JE BILO. VOZIO SAM SE BRODIĆEM PO KANALU.

    pre 6 dana

    Bоb_Rock

    PA SI GA ONDA PRIMIO U ANALU.

    pre 6 dana

    paninaro

    MOGUĆE, NE SJEĆAM SE. ALI BILO JE BAŠ SUPER.

    pre 6 dana

    Bоb_Rock

    UVALIM TI KUPER.

    pre 6 dana

    paninaro

    NAPASEŠ MI SE ČMARNE VEGETACIJE.

  13. Situacija se zagrejava iz minuta u minut , ja samo cekam veliki prasak tj. spominjanje majki sve u 16

    Oprosti, moram da te pitam, šta ti je majka radila danas u 16 časova?

  14. Да није прешједник 64 жупаније? Заболе ме.

  15. Valdemare, šta ti piše ne crnoj majici? Nikad se ne vidi jasno, nešto piše od desna ka lijevo.

  16. Stevo, taj print upravo prikazuje da sam jako tolerantan. vidiš li kako sam se iz posta u post trudio da održim nivo rasprave dostojan temama na kojima ti postuješ? ali, i ja imam tačku pucanja, ipak sam i ja samo čovjek :(

  17. o bokte ljudi znaju moj matični profil! provaljen sam!

  18. Их јеботе, не мереш ником ништа рећи а да не дигне нос. Свађајте се, вређајте, пекмезите, кумите и молите за прошлим временима, јебе ми се...

  19. Bоb_Rock

    E TU ĆU DA TE SILUJEM I TO BAŠ U PRKN0 KAKVE LI IRONIJE

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.