Prijava

ne,matori,al ono je nerealno bilo
ja napravim nalog snima farrasta i dam jos ljudi da koristi i dodje(necu imenovati ko je akoo sam ne kaze) na taj nalog da javi da je baniran...sekundu nakon toga paf ban do godine za koju je siguran da ni potomci baniranog nece da se uloguje,jer ce do te godine izumreti ljudska rasa u 516. svetskom ratu...a lik mu je valjda muvao zenu,eam pojma,pa dobio trajni i ulogovo se na farastu pa ovaj mislio da je farastin dupli...i usput je banirao nekog neduznog lika koji nema ni v od veze s ovom presmesnom pricom hahahahahaha...danima se izdrkavao na farasta nalog skidajuci mu ocene,prodsuzavajuci ban i sve menjanjem razloga bana u sve frustriranije opise...a onda i brisanje defki
tacno sam ga zamisljao onako djembelog kako peni za kompom
o,jebote
koja nemogucnost nalazenja svog bejbi kurca

..a lik mu je valjda muvao zenu,eam pojma,pa
dobio trajni i ulogovo se na farastu pa ovaj mislio
da je farastin dupli...i usput je banirao nekog
neduznog lika koji nema ni v od veze s ovom
presmesnom pricom hahahahahaha..

Samo sam mu reko da idem na okupljenje i da ima lepu ženu

i vise nego dovoljno za debeljka da skapira ko muvanje i da ban...trajni,lolo

http://vukajlija.com/recnik/autori/176645
ovo je ubedljivo najbedniji razlog bana ikada...detetu od 9 godina napisati ovako nešto u tako ozbiljnom tonu

Jadni mališa :/
Znam kako mu je

najjace kad je lozio one klince posterdzije da ce im doci murija na vrata hahahhahahaha

Najjača tema na internetu. Vrištim već 20 minuta.

ja sam umro od smeha kad sam video ovu konverzaciju:

neki random autor: Ma daj bre šta se ti u sve mešaš, šta zamišljaš da si ako si mod ovde..

kurd: Molim?

i cap trajni ban do 07.08.5678. lolo

Meni je jednom u prepisci od tridesetak postova tumačio zakon o zaštiti intelektualne svojine i ubeđivao me kako činim krivično delo onim što radim, pomislio sam da slučajno nije u pravu i da ne odem u zatvor, jbt... Ali izgleda da nije bio, nego se samo pravio pametan i autoritativan. Opet, jednom me banovao što je istripovao da spemujem, ispostavilo se da je samo bio suviše lak ina obaraču. Čudan čovek.

kurd-pola covek,pola trajni ban

Pokušavate da ga isprovocirate da se vrati? Kurd je jedan tih i nežan čovek koji je sklon praštanju, nije osvetoljubiv i teško se vređa. Neće vam uspeti ova taktika.

A ako vam slučajno pročita ovu temu jebaće vas u guzicu zarđalom rebrastom armaturom...

haha, polu čovek-polu ban-polu staford
ima valjda nekog kera...

mene je najozbiljnije trajno banovao kad sam ga ''uvredio'', čini mi se da sam mu baš rekao da je sujetan ili tako nešto....odma trajni ban, al nije stavio u razlog bana da se uvredio pa me banuje jer je u mogućnosti, nego nešto pičkasto kao ''ovo mu je već deveti ban sad je stvarno preterao''....a nije mu smetalo devet banova dok nisam njega uvredio

A ako vam slučajno pročita ovu temu jebaće vas u guzicu zarđalom rebrastom armaturom...

Nadam se da u ovoj zemlji postoji zakon protiv toga. Ipak, ovo je demokratija, za to smo se borili, a ne za teror parapolicijskih struktura?

prstić se trese. kurd pamti.

Čuo sam da je bio sa jednom devojkom, divnom i čednom jednom osobom samo zato što je ona prijateljica sa voditeljkom sa RTS-a, neću reći kako se zove.