Prijava

Кап бриона у зеницу ока свога.

Слажем се, јесам урадио дебилну ствар. А удес је био омањи, нико није повређен, само је напрсао браник. А нисам могао да верујем да сам дувао 2.01, то спада у тешко алкохолисано стање, да је било 1.99 казне су много, много мање. Елем, свеједно сам сјебао ствар. Од сад само таксијем.

Vole ljudi da se mangupiraju i kurče dok ne naprave sranje. Posle bude kuku lele mama tata pomagajte. Gledao to zilion puta.

Gledao to zilion puta.

A i Mortal Kombat si gledao zilion puta pretpostavljam. Balavac jedan balavi.

A i Mortal Kombat si gledao zilion puta pretpostavljam. Balavac jedan balavi.

Ne razumem zašto si ovo napisao

Ne razumem zašto si ovo napisao

Kako te nije sramota da tako napadaš Thilmoa. 'kurče se' 'kuku lele mama tata'? Marš balavac, čojek se napjo i imo udes, svakom može čojeku da se desi, osim naravno nekome ko nije čojek, ko ne pije i ne vozi. Ja sam vozio mrtav pijan iljadu puta, sreća nikad me nisu u takvom stanju ustavljali niti sam napravijo udes. AL da jesu naduvao bih preko 4 promila garant

Ooo sačuvaj me bože bosanaca i sakloni ++ marš ubosnu

Prvo, nisam uopšte napisao Tilmou nego sam se nadovezao na post od enemija a ovaj je uleteo pa je tako ispalo.
Drugo vozač sam 12 godina i nagledao sam se svačega od pijanih vozača. Najviše volim likove koji se kurče za volanom pa posle prose pandure i potplaćuju.

Зум, за 12 година никад ниси возио пијан?

Pa šta, evo ja sam 92' godište i vozač sam već 20 godina. Ako si šofer šofer si pijan ili trezan. Ako si glup za vožnju glup si, ne pomaže ništa. Thilmo nije bio kriv za udes, al ga sjebalo što je naduvao

Ja sam vozio mrtav pijan iljadu puta, sreća nikad me nisu u takvom stanju ustavljali niti sam napravijo udes.

I ja sam kad sam imao 18 godina. Sad bih takve za kaznu batinao do smrti.

CRNE HRONIKE PREPUNE SU TAKVIH KAO ŠTO JE MAESTRO

Pa šta, evo ja sam 92' godište

Beži bre balavac,sa kim se ja raspravljam. Ti još imaš vozačke mustaće.

@thilmo
Ne odnosi se ovo na tebe nego generalno.

Ja sam 100.000 km prešao u mom golfu dvojci i imam c kategoriju

Опа Маетстро, то је озбиљан стаж.

Maestro, kako misliš vozač 20 godina kada ukupno imaš 21?? A i džabe ti milion predjenih kilometara ako misliš da na osnovu toga možeš da bezbedno voziš pijan! Ako je tema pokrenuta sa ciljem da razmenjujemo fore kako ne platiti kaznu sa 0,5 promila u krvi, onda OK. A ako pravdaš voženje auta sa preko 1,5 promila činjenicom da imaš predjenih 100.000 km, ne da si balavac, nego ne treba da voziš bicikl sa pomoćnim točkovima, a ne vozilo C kategorije.. I pre nego što bilo ko krene sa pričama ''ja pijan mogu ovo-ono'' neka izgugla malo o psihičkoj sekundi, resorpciji i eliminaciji alkohola...

Nemoj piti. Zamisli svoju majku kad pijan sedaš za volan.
Zamisli kako plače za tobom, ne kako okopava baštu u kratkoj suknjici :))

Imam druga koji bolje vozi pijan no trijezan.

Najozbiljnije, nije lovačka.