Prijava

Ове године се у Новом Саду одржава јубиларни 20-ти по реду Концерт године. Концерт је заказан за 21.12.2013 и већ су познати учесници концерта.

http://www.koncertgodine.com/2013/20-godina-kasnije-ponovo-legendarni-ns-koncert-godine.html

Пишите о овогодишњем програму, очекивањима, омиљеним бендовима који ће/неће наступати, да ли долазите, о цијени улазница, нудите помоћ једни другима око куповине или мијењања карата, договарајте се око потенцијалних састанака.

Пишите о историјату, о претходним добрим/лошим искуствима, о духу концерта, младости, музици...

Још један Концерт године је пред нама, нека буде најбољи до сада.

Сва обавјештења и информације имате на сајту:
http://www.koncertgodine.com/

Dvadesti koncert, a zamisli da ima isto tolko tema o njemu, bi l u redu bilo to?

све ће позерај да иде , шитчина, једино ће наркоманима да буде добро, и нама који ћемо да идемо у шутку на Збрну

Vlade arahnista.

Dvadesti koncert, a zamisli da ima isto tolko tema o njemu, bi l u redu bilo to?

Како мислиш, за сваки Концерт има тема?

да ,како то мислиш?
месјо ниси ми јасан уопште, буди конкретан.
Месијо*

pozeri mogu biti samo likovi koji nisu čuli za pola bendova a idu jer su iz nsa,o stali su legit

sranje postava, kao i uvek, pošto je 70% ista već godinama lol

Partibrejkersi - zbog njih bih moožda i išao, mada mi smor više da ih slušam, nije vredno soma dinara
Hladno pivo - sranje
Električni orgazam - sranje (bar to što sad sviraju)
Eyesburn - mnjeh smor, svake godine isto
Bjesovi - isto što i za partibrejkerse, i zbog njih bih došao al smorilo malo
Six Pack - mrš
Kanda Kodža i Nebojša - mrš
Obojeni program - onako
Brkovi - mnjeh
Feud - šitčuga, mrš

dakle, nema teorije da idem. i ljudi koji idu tamo su iritantna klinčadija šatro alternativni i gužva je i retardirano je. preskačem

Smorili su sve živo i mrtvo, dobro je sve to za decu koja tek treba da se upute u muziku, a za matorce je izanđalo već.

Nego, Novi Sad, 12. Madball, 13. PTTB, fešta hc-a i panka. Jebo koncert godine. Moraću da izlapim nekako dva dana po NS, samo da ne bude neka mećava ledara.

ja se razmišljavam didem, brejkersi i brkovi. I nadrogirane ženke na KKNu.

zovu iste bendove jer nece da trose karte na plakate.kriza je...nema ritma nereda?moraju i oni da sviraju.i ateisti.

ja oću didem zbog brkova, al kontam da će biti tipa u 4 popodne
crap

Па јебига, виш да смо сви различити, свако има своје нешто. Реално, вриједи отићи чак и да ти се 3-4 групе свиђају.

За Хладно пиво знам да ће одлично одрадити посао, ко и увијек.
Надам се да ће се Оргазам и Обојени програм мало раздрмати, у скорије вријеме јако смарају.
Сикс пек једва чекам, мислим да ће они одрадити добар посао.
Искрено, највише ми се иде због Феуда и Бркова, они ће се, надам се, приказати у одличном свијетлу.

е сад, са Ајсбрном су претјерали, то је 3 или 4-та година заредом, јеботе. Брејкерси не посједују ни трун енергије од раније. Бјесови, опет, немају шта ново да понуде. Е за ККН не знам, искрено их не готивим толико, али ајд покушаћу одслушати.

И да, надам се да ће бити неки добар млади новосадски бенд на бини без прекида, ако је уопште буде ове године.

Све у свему, мислим да ћу отићи и надам се, уживати.

ja oću didem zbog brkova, al kontam da će biti tipa u 4 popodne
crap

ja cu da sacekam da sviraju dzaba povodom nekog dana kada se politicari uvlace gradjanima.

a ko će ih dočekat'....

sada i nema nekih dogadjanja.prosli oni fasisti,anti fasisti,kurci palci.ne znam ni da li je bilo ista...

pa, tad je bilo. i poslije toga ništa :D

cekamo repertoar za novu godinu.2 vlada georgijeva i jos nesto.pre svih njih apsolutno romanticno.

ja oću didem zbog brkova, al kontam da će biti tipa u 4 popodne
crap

Ja zato idem na brčine dan pre koncerta godine, sviraju u BG-u. A na kon.god. će verovatno svirati među prvima i kratko će to da traje.
Sranje što ne sviraju Atheisti i neredi.

zar ne mislis da je malo previse da sviraju svake godine?